У "Вечір хітів українських зірок" на "Танцях з зірками" Джамала та Антон Нестерко постали в незвичних образах. Бальник і переможниця Євробачення-2016 наважились станцювати хіп-хоп під трек Alyona Alyona "Якби я була не я". Їхній експеримент провалився. Через низькі оцінки суддів і слабку підтримку глядачів пара покинула паркет без танцю за життя.

До теми "Танці з зірками 2021" 7 випуск: танець-вибачення Войтенка і незвичне танго Горуни під "Шум"

Реакція партнера Джамали на виліт з "Танців з зірками"

У той час, як співачка утримується від коментарів, Антон Нестерко присвячує їй хвалебні дописи. Він назвав партнерку не лише артисткою, а й спортсменкою, бійцем і переможницею.

Захоплення і максимальна подяка! Браво, Джамало. 7 найскладніших і таких контрастних перевтілень. Максимальна зміна образу від танцю до танцю. Абсолютно різна техніка. Абсолютно різні історії. І з усіма ти впоралася воістину гідно,
– написав професійний танцівник.

Він зауважив, що на "Танцях з зірками" вони з Джамалою виходили на паркет під номером 7. За дивним збігом обставин саме 7 ефір став для них останнім. "Значить ,так і повинно було бути! І це було чудово", – завершив Антон Нестерко.

Переможниця Євробачення-2016 скупо відреагувала на допис партнера, залишивши емоджі розбитих сердець у коментарях.

Джамала з партнером по "Танцях з зірками" / Фото з інстаграму Антона Нестерко

Зазначимо, Джамала та Антон Нестерко – не єдина пара, яка покинула проєкт "Танці з зірками" у 7 випуску. У зоні ризику опинилися KADNAY з Аліною Лі та Стас Горуна з Даніеллою Преап. Після танцю за життя більшість суддів віддали голоси за співака, а каратист вилетів з шоу.