У грудні 2018 року іноземні ЗМІ підрахували вартість гардеробу Меган Маркл за пройдешній рік. Тоді її витрати складали близько одного мільйона фунтів стерлінгів. Однак після заяви про вагітність герцогині Сассекської підрахунки набули нового сенсу, оскільки їй довелося повністю оновити гардероб.

Читайте також: Дороге задоволення: у скільки обійшовся гардероб Меган Маркл у 2018 році

На сайті видання Love The Sale з'явилася інформація щодо витрат Меган Макрл за останні півроку. Як зазначено в джерелі, з 6 вересня 2018 року до 11 березня 2019 року герцогиня Сассекська здійснила 75 офіційних виходів. Загальна вартість її вбрань для публічних подій становить 478 920 фунтів стерлінгів (приблизно 630 тисяч доларів). Найдорожчим одягом в гардеробі Меган Маркл стала сукня від Oscar de la Renta, вартість якої сягає понад 10 тисяч фунтів стерлінгів, а найдешевшою – плаття від H&M за 15 фунтів.

Витрати нового члена королівської сім'ї не могли не порівняти з витратами герцогині Кембриджської. Вартість гардеробу Кейт Міддлтон за 2017 рік (саме за цей рік вона витратила найбільше) становить 160 тисяч доларів.


Меган Маркл в сукні за 10 тисяч фунтів стерлінгів / Getty Images


Меган Маркл в сукні від H&M за 15 фунтів стерлінгів / Getty Images