Британське видання The Daily Mail щоразу слідкує за модними виходами представниці королівської сім’ї та пропонує схожі варіанти бюджетних образів для своїх шанувальників. Однак, які б вбрання Меган Маркл не були розкішними, і які лише бренди не красувались на фігурі герцогині – усьому є своя ціна.

Читайте також: Найстильніші зірки 2018 року за версією авторитетного фешн-видання

Журналісти разом з модними критиками підрахували загальну вартість одягу, у якому Меган Маркл з’являлась на публіці. Загальна сума гардеробу герцогині Сассекської склала близько одного мільйона фунта стерлінгів (близько 34 мільйони гривень).


Принц Гаррі і Меган Маркл / Getty Images

Майже всі модні речі герцогині належать до преміальних марок одягу, в тому числі Prada, Dior, Oscar de la Renta, Givenchy, Stella McCartney та десятків інших.

Варто додати, що авторитетне фешн-видання Footwear News назвало найбільш обговорювані образи Меган Маркл у 2018 році. Серед них – весільна сукня від Givenchy та друге весільне вбрання від Stella McCartney.


Весілля принца Гаррі і Меган Маркл / Getty Images


Весілля принца Гаррі і Меган Маркл / Getty Images

Нагадаємо, що в липні журналісти LifeStyle 24 підсумували кошторис модних образів, які Меган Маркл одягнула у своєму першому дводенному турі Ірландією. Лише за 2 дні герцогиня Сассекська приміряла 4 вбрання, сумарна ціна яких склала близько 40 тисяч доларів (більше 1 мільйона гривень). Гардероб в іншому австралійському турі принца Гаррі і Меган Маркл, який відбувся у вересні-жовтні, обійшовся значно дорожче – за 16 днів перебування в країнах Океанії Меган Маркл приміряла 39 образів і за інформацією різних ЗМІ ціна склала від 75 тисяч доларів до 150.