Рік Соломон

Періс Гілтон впродовж усього життя фігурувала на титульних сторінках журналів і таблоїдів, адже вела бурхливе особисте життя та любила алкогольні вечірки. Один з її скандалів був пов'язаний з секс-відео, яке злили в мережу після того, як Періс розійшлась з Ріком Соломоном – колишнім чоловіком Памели Андерсон. Вони мали стосунки у 2001 році.

Цікаво Періс Гілтон показала весільні сукні, в яких піде під вінець

Сталось це через 3 роки після розставання пари. Домашнє відео згодом було випущено на DVD під назвою "Одна ніч у Періс". Гілтон подала позов на Соломона, намагаючись заборонити вихід плівки, але у 2005 році позов було врегульовано у позасудовому порядку. Рік повинен був виплатити 400 тисяч доларів, яка вона хотіла спрямувати на благодійність. Але цих грошей вона начебто так і не отримала. Сам Рік Соломон, скориставшись своєю хвилиною слави, швидко став режисером та продюсером.

Рік Соломон
Молодий Рік Соломон / Фото Getty Images

Джейсон Шоу

Майже одразу після розставання Періс Гілтом з Соломоном, дівчина зав'язала стосунки з Джейсоном Шоу. Вони зустрічались з 2002 по 2003 рік та навіть були заручені, але стосункам і спільному життю не судилось бути. Попри це, впродовж усього роману Джейсон не відходив ні на крок від світської левиці, виконуючи усі її примхи. А за це вона допомогла йому стати зіркою модельного бізнесу, проштовхнувши його в рекламу бренду Tommy Hilfiger.

Дивіться також Періс Гілтон з'явилася на публіці з нареченим: романтичні фото закоханих

Журналісти раніше повідомляли, що пара розсталась через те, що не була готова до весілля у той період життя. Після розриву вони залишились друзями.

Джейсон Шоу
Джейсон Шоу з Періс Гілтон / Фото Getty Images

Кріс Зілка

Усі наступні роки Періс Гілтон мала з десяток романів та інтрижок, але знову завоювати її серце по-справжньому зміг актор Кріс Зілка, який має українське коріння – його дідусь родом з Одеси. Пара зустрілась з 2017 по 2019 рік і теж була зарученою. Після року знайомства, у січні 2018, актор освідчився коханій та подарував заручальне кільце вартістю 2 мільйони доларів. Сталось це під час відпустки в Аспені, США.

З невідомих причин пара розірвала стосунки у листопаді 2018 року незадовго до весілля. Незважаючи на сумне завершення їхньої історії, фанати з України досі пам'ятають зірок, які одного разу навіть разом приїжджали в Україну, у Львів. Періс Гілтон відкривала один з елітних готелів.

Періс Гілтон і Кріс Зілка
Періс Гілтон і Кріс Зілка / Фото Getty Images