Попри нещодавній гучний скандал, Юрій Горбунов разом із дружиною все одно завітав на захід. До того ж під час церемонії нагородження виступали й інші українські знаменитості. Особливими зірковими гостями стали Тіна Кароль та Євген Клопотенко.

Не пропустіть Після масованої ракетної атаки Одеси: Регіна Тодоренко вийшла на зв'язок з підписниками

Церемонія нагородження TOP USA Awards

За словами організаторів, захід має на меті показати всьому світу можливості, які американський ринок пропонує людям з різних країн.

Для того, щоб відвідати подію потрібно було придбати квитки. Відтак 50% коштів від їх продажу організатори передадуть у фонд Cash for Refugees Семена Дукача, який разом із дружиною заснував фонд для допомоги українцям, що постраждали від повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Окрім цього, під час церемонії нагородження відбувся благодійний аукціон, 100% коштів якого передадуть фондам UNITED24 та Cash for Refugees.

Українські зірки на заході

Юрій Горбунов і Катя Осадча стали "господарями вечора", тобто ведучими події. Вони вітали всіх номінантів та нагороджували переможців на сцені. До того ж проводили благодійний аукціон.

На сцені церемонії заспівала виконавиця Тіна Кароль. Зокрема, вона виконала гімн України.

Шеф-кухар Євген Клопотенко приготував для гостей український борщ у власній інтерпритації.

Окрім цього, на захід завітали прима-балерина Катерина Кухар та її чоловік Олександр Стоянов, учасниці шоу "Холостяк" — Марина Голд і Олександра Мудра, телеведуча Стася Ровінська, блогерки Надін Мельничук і Анна Олицька та багато інших.