Російські окупанти цинічно бомблять Маріуполь, прицільно скидаючи ракети на театри, музеї, житлові квартали, укриття з жінками та дітьми. Вони з мінометів обстрілюють тих, хто насмілився вирватися з оточення, і блокують гуманітарні колони. Тож вся Україна зараз молиться за цю фортецю на березі Азовського моря, зокрема Юлія Саніна з гурту The Hardkiss.

Читайте також Міста просто знищують, – Тарабарова показала супутникові знімки Ірпеня, Маріуполя, Чернігова

Юлія Саніна про Маріуполь

Зірка зізналась, що за 8 років війни не раз приїжджала до Маріуполя з хлопцями з The Hardkiss. Після концертів вони зупинялися в одному й тому ж готелі, на фасаді якого проглядалися сліди від куль.

"Коли ми приїжджали з концертами в Маріуполь, завжди було особливе відчуття. На готелі, в якому ми зупинялися, були сліди від обстрілів. Моторошно. Завжди була одна думка – тут живуть сміливі українці, які не віддали свою землю окупантам", – пригадала Юлія Саніна.

Душа німіє від кадрів з міста. Ми все відбудуємо. Боже, збережи людей,
– написала рок-діва.

Скриншот з інстаграму Юлії Саніної

Зауважимо, у Маріуполі зруйновано вже понад 80% житлових будинків, але путінська армія продовжує завдавати руйнувань. На жаль, у бомбосховищах і підвалах досі залишається більш як 100 тисяч людей, для них немає "коридору"..