Чоловік Наталки Карпи – Євген Терехов воював у 2014 році, зараз також захищає наші землі від ворогів. Саме Євген наполіг на тому, щоб дружина з донькою поїхали зі столиці. Про це Наталка розповіла в інтерв'ю 24 каналу.

Важливо Наразі в мене війна, – Євген Терехов розповів, чи він разом з Наталкою Карпою

Коли Наталка Карпа поїхала з Києва

Виконавиця поділилася, що приїхала до Львова за декілька днів до 24 лютого. Їхала зі сльозами, криками: "Чоловік тоді казав: "Знаєш, ти, напевно, мало розумієшся у військовій справі, але, коли до кордону підтягуються війська – це одне, але, коли приїжджає логістика (баки з пальним, мобільні бригади, які обслуговують танки тощо) – це інше. Побачиш, буде напад". Тоді я зібрала "тривожну" валізу, про яку всі говорили, і зі Златою поїхала з Києва".

Перед від'їздом з Києва Євген казав: "Я оберігатиму нашу землю, а ти оберігатимеш найцінніше – нашу донечку". Тоді я зі сльозами на очах поїхала, потім шкодувала, посиділа декілька днів і вже збирала валізу, щоб повертатися додому,
– пригадала Наталка.

Як Карпа дізналася про війну

Коли Наталка збиралася повертатися до Києва, чоловік просив її залишатися у Львові, оскільки війна точно почнеться. Однак артистка вперта й запевняла, що нічого не буде.

24 лютого о 4 ранку був дзвінок: "Почалося. Працюємо за планом: я захищаю землю, ти – донечку",
– розповіла Карпа.


Наталка Карпа / Фото Валентини Поліщук, 24 канал