Так, з 9 лютого оцінювати виступи учасників і разом з глядачами обирати пісню, яка представить Україну на конкурсі в Ізраїлі, будуть переможниця Євробачення-2016 Джамала, Андрій Данилко та продюсер Євген Філатов.

Читайте також: Зрада чоловіка Лорак і Марченко на "Танцях": якими скандалами запам'ятався український шоу-біз

Так, склад журі не змінився і залишився таким самим, як торік.

Ми задоволені цим складом журі та поки не бачимо необхідності його міняти. Кожен з наших суддів професіонал, кожен сильний в своєму напрямку. Вони відмінно доповнюють один одного. Їх оцінки і різниця поглядів на кращу пісню створюють поле для палких дискусій. Хто знає, може бути в цьому році нас чекає щось нове, і наші члени журі виявляться єдині у виборі переможця,
– зазначила Наталія Франчук, керівник Національного відбору на Євробачення, пише СТБ.

Крім того, прийом заявок від артистів і музичних колективів, які прагнуть представити Україну на Євробачення-2019 вже завершено. Переможці Всеукраїнського попереднього відбору будуть оголошені не пізніше 20 січня.

Зауважимо, два півфінали відбудуться 9 і 16 лютого, фінал Нацвідбору пройде 23 лютого.


Данилко, Джамала і Філатов на Національному відборі Євробачення-2018

Нагадаємо, у 2018 році міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2018 пройшов у португальському Лісабоні. За підсумками фіналу, перемогу здобула Нетта Барзілай з Ізраїлю. Співак MELOVIN, який представляв Україну, посів 17 місце.