Як відомо, після Нацвідбору на Євробаченні-2018 виступить співак MELOVIN. Згідно з офіційними прогнозами букмекерів, українець займе третє місце в півфіналі та побореться за перемогу в шоу. MELOVIN посилено готується до виступу, де покаже ефектний номер з вогнем.

Читайте також: Андрій Данилко записав відеозвернення до MELOVIN'а: курйозне відео

Наразі в мережі з‘явилось відео, з яким український співак виходитиме на сцену Лісабону. Автори ролику підкреслили, що MELOVIN є переможцем шоу "Х-фактор" та автором своїх пісень.

Композиція "Under The Ladder", яку вокаліст представить на конкурсі, є досить символічною. У пісні йдеться про те, що варто боротись за своє майбутнє, не дивлячись на правила та всі чинники, які можуть сковувати людину в прагненні реалізувати мрію. Зазначимо, що співак з другого разу потрапив на конкурс Євробачення, тому його "Under The Ladder" в певній мірі можна вважати автобіографічною.

На відео MELOVIN постає в стильному пальто та чорному вбранні. Хлопець, якого вже встигли назвати "стильним вампіром", містично позує перед камерою в кімнаті з поліетиленовими завісами. Згодом MELOVIN сів за фортепіано, яке спалахнуло вогнем. Відео супроводжується музикою з пісні "Under The Ladder".

Дивіться відео презентації MELOVIN’a на Євробаченні-2018:

Нагадаємо, що конкурсант від України виступить останнім у другому півфіналі, 10 травня. Результати конкурсу будуть оголошені в суботу, 12 травня. Відомо, що на Євробаченні-2018 змінять схему оцінювання конкурсантів.