12 травня в Португалії відбувся фінал Євробачення 2018. У конкурсі 26 країн-учасниць представили свої пісні та поборолись за першість. Внаслідок голосування журі та глядачів переможцем Євробачення 2018 стала Нетта Барзілай з Ізраїлю, яка отримала 529 балів. Окрім неї, в п'ятірку кращих ввійшли учасники Кіпру, Австрії, Німеччини та Італії.

Читайте також: Андрій Данилко розкритикував систему голосування на Євробаченні 2018: деталі

Україна теж боролось за перемогу в пісенному конкурсі. Державу представив талановитий співак MELOVIN з композицією "Under The Ladder". Експертне журі не оцінило виступу вокаліста, однак глядачі мали іншу думку – вони віддали за українця 119 балів, поставивши його в десятку кращих конкурсантів.

Виступ MELOVIN'а був дуже ефектним та яскравим. Увесь номер побудований навколо високої конструкції, на вершині якої стоїть срібний рояль із крилами. Під час виступу співака сходи займались вогнем. Це неабияк сподобалось людям.

Загалом глядачі схвально відгукнулись про виступ MELOVIN'а, зазначивши, що він заслуговує на призове місце. У соціальній мережі люди навіть організували флеш-моб, підтримуючи вокаліста компліментами та схвальними відгуками. Для цього користувачі мережі створили хештег #MeloWinner.

Однак в мережі знайшлись й ті, хто з критикою висловився про виступ MELOVIN'а.

Євробачення 2018 фінал: MELOVIN – Under The Ladder (дивіться відео виступу):