Як відомо, 12 травня в Лісабоні відбувся фінал Євробачення 2018. За перемогу в шоу змагались 26 країн-учасниць. За результатами голосування журі та глядачів переможцем Євробачення 2018 стала Нетта Барзілай з Ізраїлю. Загалом конкурсантка отримала 529 балів. У п'ятірку кращих ввійшли конкурсанти Кіпру, Австрії, Німеччини та Італії.

Читайте також: Переможець Євробачення 2018 Нетта Барзілай: біографія співачки, яка підкорила всю Європу

На Євробаченні 2018 Україну представив талановитий співак MELOVIN, який виконав пісню "Under The Ladder". Журі двох країн оцінили виступ українця. Водночас глядачі вподобали запальну пісню артиста, віддавши MELOVIN'у 7 місце. Загалом співак отримав 130 балів та посів 17 місце в рейтингу конкурсантів.

Таку систему визначення переможців конкурсу прокоментував учасник Євробачення 2007 Андрій Данилко. Артист розкритикував роботу суддів та припустив, що з'явилася "якась вказівка" повернути конкурс у "Стару Європу зі слов'янської частини".

"Один з друзів запропонував після виступу писати на папірцях, хто на чию перемогу ставить. Але я відмовився від цієї гри, тому що є якісь речі, які відбуваються абсолютно непередбачувано. В першу чергу, оцінки від журі: незрозуміло, за якими критеріями вони оцінюють, і чому саме ці люди сидять там. І в цей раз я не розумію, чому в нашому журі, наприклад, була Христина Соловій? Швидше, в журі повинні бути люди, які брали участь у Євробаченні або мали до цього конкурсу якесь відношення. Мені здалося, що існує якась вказівка повернути конкурс в Стару Європу зі слов'янської частини", – зазначив Андрій Данилко в коментарі для "Вести".

Читайте також: Фінал Євробачення 2018: хто голосував за Україну

За словами артиста, в цьому простежується режисерська гра шоу. Щоб конкурс був цікавим для глядачів, організатори тримають інтригу до кінця.

Я вважаю, що є все-таки якась установка продюсерів конкурсу. Зверніть увагу, що, коли в цей раз оголошували результати голосування журі, кілька країн йшла врівень – не було когось одного, який вибивався вперед. Напевно, це робили для того, щоб як можна довше зберігати інтригу до глядацького голосування. Це все-таки режисура, і з точки зору проведення телеконкурсу це правильно,
– поділився Андрій Данилко.

Водночас виступ співака MELOVIN'а сподобався українському артисту та продюсеру. Андрій Данилко додав, що талановитий вокаліст гідно представив Україну, а його пісня та містичний виступ надовго запам'ятається прихильникам Євробачення.

Євробачення 2018 фінал: MELOVIN – Under The Ladder (дивіться відео виступу):