Фінал Євробачення 2018 відбувся у португальському Лісабоні 12 травня. За першість у конкурсі змагалися 26 країн-учасників, серед яких і Україна. За результатами голосування журі та глядачів, перемогу здобула Нетта Барзілай з Ізраїлю, яка виконала запальну пісню "Toy". У першу п'ятірку переможців Євробачення 2018 також увійшли Кіпр, Австрія, Німеччина та Італія.

Читайте також: Переможець Євробачення 2018 Нетта Барзілай: біографія співачки, яка підкорила всю Європу

Не менш запальним та яскравим номером був виступ срібного призера конкурсу – співачки Елені Фурейри, яка представляла на Євробаченні 2018 Кіпр. Саме цій вокалістці букмекери пророкували перемогу.

Євробачення 2018 – 2 місце – Eleni Foureira "Fuego": дивіться відео виступу

Гарячі танці вокалістки, її струнка фігура та ефектна зовнішність не залишились поза увагою глядачів. Вони віддали Елені Фурейрі 253 бали, що допомогло артистці зайняти 2 призове місце на Євробаченні 2018. Водночас люди зірвали мережу в обговоренні виступу представниці Кіпру. Багато людей прирівняли образ Елені Фурейри до стилю Бейонсе та Шакіри.

Окрім цього, користувачі мережі дотепно підкреслили яскраву зовнішність артистки, створивши кумедну картинку.

Нагадаємо, що Україну на Євробаченні 2018 представляв MELOVIN з піснею "Under The Ladder". У фіналі він здобув 130 балів і посів 17 місце.