Як вказують нові букмекерські прогнози, опубліковані в "Oddschecker", найбільше шансів перемогти на Євробаченні має співак Франческо Габбіані, який представляє Італію.

Його коефіцієнт на перемогу становить шість до п'яти. Тобто при ставці в п'ять доларів виграш буде шість доларів.

На другому місці – співак з Португалії Сальвадор Собрал. Його середній коефіцієнт два до одного.

Слідом йдуть співаки з Болгарії (14 до одного), Бельгії (20 до одного) і Швеції (40 до одного).

Читайте також: Євробачення-2017: все, що треба знати про конкурс

Болгарію на Євробаченні-2017 представить 17-річний Крістіан Костов, навколо якого розгорівся скандал через виступ в анексованому Криму. Вибороти перемогу для Швеції спробує Робін Бенгтссон, а від Бельгії – Еллі Дельво, більш відома як Blanche.

У матеріалі сайту "24" зібрані усі учасники та пісні Євробачення-2017, тут ви зможете послухати кожну пісню, яка змагатиметься за головний музичний приз Європи.

Раніше, за даними на EurovisionWorld, перемогу на конкурсі також прогнозували Італії. Друге місце – Болгарії, а третє – Швеція. Четверте місце прогнозували Португалії, п’яте – Вірменії, а Україні, за ставками букмекерів, світить лише 24 сходинка. Нагадаємо, Україну на Євробаченні-2017 представить рок-гурт O.Torvald.


Євробачення 2017: прогнози букмекерів

Читайте також: Євробачення: хто давав Україні найбільше балів за всю історію

А ще в середині березня, коли всі країни-учасники Євробачення-2017 тільки визначилися зі своїми представниками, букмекери прогнозували перше місце Італії, друге – Бельгії, третє – Швеції, четверте – Португалії, а п'яте – Росії. Однак, як усім вже добре відомо, Росія не братиме участі в Євробаченні цього року. Її представниці Юлії Самойловій заборонений в'їзд в Україну – вона порушила правила перетину державного кордону України, щоб виступити в анексованому Криму.

Нагадаємо, що на 62 міжнародному пісенному конкурсі Євробаченні в Києві у Міжнародному виставковому центрі візьме участь 42 країни. Півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня, а фінал – 13 травня.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017