Пісня "Time" та потужний номер на національному відборі Євробачення-2017 – це далеко не єдине, чим варто пишатись хлопцям із O.Torvald. За більш ніж 10 років свого існування, без перебільшення, музиканти пройшли і Крим, і Рим, і мідні труби.

Читайте також: Євробачення-2017: все, що треба знати про конкурс

Сайт "24" зібрав 10 маловідомих, а місцями й дуже дивних фактів про музикантів, які цього року представлять Україну на масштабному пісенному конкурсі Європи.

Коробки зі смітника, м’ясорубка та пір’я

Дивний набір, правда? А хлопці зуміли з цього набору створити кліп! Декорації для відеороботи "Там, де я" створювали десять днів. Всі коробки, які ви бачите у фільмі, знайшли на київських смітниках.

Читайте також: Євробачення 2017: хто боротиметься за перемогу в Києві


Кадр із кліпу O.Torvald "Там, де я"

Ще одна деталь – м’ясорубка – до зйомок у кліпі прослужила 40 (!) років і ще зараз здатна перемолоти на фарш все що завгодно.


O.Torvald "Там, де я"

Сніг у кліпі – це звичайнісіньке пір’я з подушок. Музиканти стверджують, що за весь час зйомок не постраждала жодна курка, дуже хочеться в це вірити :)

O.Torvald "Там, де я": гурт вражає нестандартним підходом

Бізнес з дитинства

Галич у віці 12-13 років грав на весіллях з ансамблем військової пісні в Полтаві. За його словами, він тоді заробляв навіть більше, ніж його батьки.

Читайте також: Євробачення-2017: все, що треба знати про конкурс

Пліч-о-пліч з легендами

Українських музикантів O.Torvald полюбили не тільки на Батьківщині. Музиканти регулярно виступають в Європі. Для прикладу, вони виступали на одній сцені із такими музикантами, як Linkin Park, Garbage, Evanescence, The Rasmus.


Женя Галич під час концерту у Львові (Автор фото: Дмитро Горозія)

Читайте також: Євробачення-2017: ТОП-7 учасників, які вас здивують

Не музикою єдиною

Фронтмент гурту O.Torvald встиг спробувати себе в кіно. Його голосом говорить дикобраз Ленс із мультфільму "Співай".

Це була мрія з самого дитинства – озвучити мультфільм. А тут ще й такий музичний і смішний! Дуже смішний. Ленс, спасибі, друже, за довіру! Ми з тобою однієї крові,
– поділився вреженнями Галич.

Дикобраз Ленс говорить голосом лідера O.Torvald Жені Галича

Окрім того, Галич зіграв головну роль у фільмі "Правило бою" – це перший український спортивний екшн. До того ж, пісня "Твій дух – твоя зброя" стала саундреком до цієї картини.

Женя Галич знявся у фільмі "Правило бою

Пікантно і п’яно

Під час одного з концертів Женя Галич роздягнувся і голяка (зі шкарпеткою на пікантному місці) стрибнув у натовп. Ну, тут без коментарів :)

... і релігія

Бас-гітарист O.Torvald Микита Васильєв колись грав у церковному гурті. Цікаво, що зараз про це думають його екс-колеги з гурту?

Читайте також: 10 найкращих пісень О.Torvald, які варто почути

Військова інженерія та музика

Галич закінчив Військовий інститут комунікацій та інформації у Полтаві, за освітою музикант – військовий інженер. А ще Галич – лейтенант запасу. Однак потім він розповів, що вступив до університету, лише щоб догодити своєму батькові, а він у нього – військовий.


Концерт O.Torvald у Львові (Автор фото: Дмитро Горозія)

Музикант чесно зізнається, що жодного разу в житті йому не знадобилися університетські знання.

Можливо, не варто було втрачати п’ять років свого життя. Я жодного разу не скористався знаннями з університету. Хіба що став більш дисциплінованим,
– розповідає він.

Стакан з-під пива повного піни

До появи O.Torvald Галич встиг пограти в багатьох гуртах. Деякі з них мали досить дивні назви, але від того не були менш успішними. Для прикладу, гурт "Стакан з-під пива повного піни" виграв фестиваль "Червона рута". І в цьому гурті Женя не співав, а грав на барабанах.

Алкоголь і драйв

Галич ніколи не приховував, що музиканти вели досить розгульний спосіб життя. Період становлення себе, як музиканта, Галич взагалі пам’ятає смутно – постійні переїзди, нездоровий драйв та алкогольний туман.

Ми завжди були п'яні, all the time. Перетворилися в молодих, але закінчених алкоголіків,
– згадує Галич.

А ще хлопці якось випадково в угарі спалили цілий будинок. Петарди так палили. Сподіваємось, будинок був застрахований.


Концерт O.Torvald у Львові (Автор фото: Дмитро Горозія)

Однак зараз його життя змінилося кардинально – він люблячий чоловік та батько двох дітей.

Читайте також: Ведучі Євробачення-2017: хто вони такі

"Батьківство мене змінило більше, ніж все, що зі мною відбувалося досі. У мене раніше практично не було вразливих сторін, мене неможливо було засмутити, розлютити, змусити нервуватися, переживати, боятися, скаженіти. Дочка зі мною зробила страшні речі: я став більш вразливим і недовірливим", – стверджує музикант.


Женя Галич із дужиною та донькою

Обіцянка перед десятками тисяч фанатів

Галич пообіцяв у випадку, якщо O.Torvald виграє національний відбір Євробачення – то вони влаштують великий і безкоштовний концерт в Києві. Це відео переглянули більше 10 тисяч користувачів, цікаво, вони всі і прийдуть?

Що ж – тепер всі чекаємо на концерт і гідний виступ на головній сцені Євробачення 2017. Ми віримо у вас, хлопці!

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017