Організатори найвідомішого пісенного конкурсу вирішили зберегти спадщину Ліверпуля. Так, слоганом Євробачення залишається фраза – "United By Music" ("Об'єднані музикою").

Цікаво Франція оголосила представника на Євробачення-2024: хто і з якою піснею виступатиме від країни

Названо слоган Євробачення-2024

BBC створила слоган "United By Music" для Євробачення-2023, щоб продемонструвати партнерство між Великою Британією та Україною, Ліверпулем та Києвом. Ця фраза відображає силу музики об'єднувати людей з різних куточків світу.

Слоган мав шалений успіх та розголос, а тому організатори Євробачення вирішили використовувати його для майбутнього конкурсу у Швеції, що відбудеться в місті Мальме.

Європейська мовна спілка ухвалила важливе рішення – зберегти слоган для всіх наступних років та конкурсів. Ця фраза стане частиною цінностей та стратегії Євробачення. Адже "United By Music" – це не просто про єднання, але й про різноманітність, інклюзивність, художнє самовираження.

Представлено слоган Євробачення: дивіться відео онлайн

Історія слоганів на Євробаченні

  • Зауважимо, з 2002 кожен наступний рік для події обирали інший конкурс. Виняток був лише у 2009 році, коли Євробачення не супроводжувало жодне гасло. Тоді кожна країна представляла свій слоган.
  • Слогани конкурсу зазвичай несли заклик до відчуття і творення музики. Як-от: "Feel the Rhythm!", "Light Your Fire!", "All Aboard!".