Гурт TVORCHI вийшов в ефір національного марафону з Ліверпуля, де 13 травня відгримів гранд-фінал Євробачення-2023. Перемогу там здобула Лорін зі Швеції. Хлопці вболівали за Фінляндію та запальне Cha Cha Cha, а своїм номером задоволені, бо виступали хворими.

До теми "Kalush і то встиг викрикнути": українці неоднозначно реагують на виступ TVORCHI на Євробаченні

TVORCHI оцінили свій виступ у фіналі Євробачення 2023

Як з'ясувалося, за два дні до фіналу Євробачення-2023, у розпал підготовки, захворів не тільки соліст Джеффрі Кенні, а вся команда TVORCHI.

Ми захворіли всі. Тому якби ми не були хворі, то, мабуть, могло б бути трошки краще. Але ми задоволені результатом. Думаю, ми гідно зробили роботу, і кожен член команди, який брав у цьому участь, великий молодець. Ми дякуємо кожному, і дякуємо всім людям, які нас підтримували, які голосували. Для нас це дуже важливо, любимо всіх,
– заявив Андрій Гуцуляк.

Тож попри хворобу результатом голосування TVORCHI задоволені. Заспівати Heart of Steel їм не завадила навіть ракетна атака Росії по Тернополю. За словами саунд-продюсера, це аж ніяк не вибило їх з колії, лише змотивувало максимально гідно представити Україну.

"Ми задоволені, дуже хвилювалися. Думаю, ми показали всьому світу сталеві серця. Сподіваємося, ми надихнули людей бути як українці – бути сильними, бути сміливими, бути єдиними", – наголосив Андрій Гуцуляк.

Євробачення 2023 фінал – Україна – TVORCHI – Heart of Steel: дивіться відео онлайн

  • Важливо, що у грін-румі TVORCHI з'явилися з плакатом "Тернопіль". У такий спосіб вони хотіли нагадати світу про українські міста, які обстрілює Росія – Харків, Дніпро, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Умань, Суми, Полтаву, Вінницю, Одесу, Миколаїв, Чернігів, Херсон та інші.
  • Внаслідок ракетної атаки по Тернополю вранці 14 травня відомо про двох постраждалих і руйнування цивільних будівель. Є інформація про 6 прильотів. Загалом цієї ночі силам ППО вдалося збити 25 БпЛА та 3 крилаті ракети.