92-річна Єлизавета ІІ після королівського весілля внучки принцеси Євгенії та бізнесмена Джека Бруксбенка повернулась до своїх обов'язків. її Величність відправилась до міста Брекнела, що розташоване неподалік Лондона. Там королева відвідала торговельний центр Lexicon.

Читайте також: Королева Єлизавета II продемонструвала ніжний образ на весіллі внучки принцеси Євгенії

Біля будівлю на Єлизавету ІІ чекали схвильовані британці, які зустріли її з квітами та щасливими посмішками. Королева зупинилась та мило поспілкувалась зі схвильованими людьми, що фотографували монарха з різних ракурсів.

Варто зазначити, що виглядала Її Величність розкішно. Для офіційної поїздки вона обрала блакитне пальто, під колір якого підібрала капелюшок з яскравими квітами. Свій образ Єлизавета ІІ доповнила чорною сумкою, рукавичками та улюбленим взуттям на невеликих підборах. З-під пальта королеви виднілась сукня з квітковим принтом (саме такі орнаменти переважають у гардеробі британського монарха).


Королева Єлизавета ІІ / Getty Images


Єлизавету ІІ радо зустріли британці / Getty Images


Її Величність отримала чимало квітів від прихильників / Getty Images

Варто зазначити, що у торговельному центрі для королеви Єлизавети ІІ зробили невеличку екскурсію. Монарх зупинилась біля прилавка з капелюшками та довго розглядала улюблені аксесуари.


Єлизавета ІІ у місті Брекнел
/ Getty Images