Королівське весілля принцеси Євгенії і підприємця Джека Бруксбенка – безумовно одна із найочікуваніших подій року. Церемонія розпочалась о 11:00 за британським часом (о 13:00 за київським) у каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку. Після вінчання молодята проїдуться в розкішній кареті через все місто та привітаються з гостями. Згодом пара відправиться на урочистий прийом у Віндзорський замок, а ввечері їх очікуватиме вечірка в оточенні рідних та близьких.

Читайте також: Весілля принцеси Євгенії: онлайн-трансляція королівського весілля

На весілля принцеси Євгенії Йоркської Її Величність прибула зі своїм чоловіком принцом Філіпом, який останнім часом нездужав і рідко з'являвся на офіційних заходах. Сьогодні він був в хорошій формі і підтримував свою дружину Єлизавету II під час весільної церемонії.

Для світського виходу 92-річна королева обрала ніжно-блакитний костюм з капелюшком і чорною сумочкою з такими ж туфлями. Образ доповнював легкий макіяж та красиве укладання волосся. 97-річний принц Філіп у свою чергу обрав класичний чорний смокінг.


Королева Єлизавета II і принц Філіп на весіллі принцеси Євгенії


Королева Єлизавета II і принц Філіп на весіллі принцеси Євгенії


Королева Єлизавета II на весіллі принцеси Євгенії

Фото: Getty Images

Нагадаємо, що весілля принцеси Євгенії і бізнесмена Джека Бруксбенка відбулося сьогодні, 12 жовтня, у Віндзорському замку в каплиці Святого Георгія – там же, де в травні вінчалися принц Гаррі і Меган. Наречена принцеса Євгенія є дев'ятою в лінії успадкування трону і має право зберегти свій титул після одруження або ж взяти прізвище чоловіка.