Королева Єлизавета II 22 липня дистанційно спілкувалась з Мері Саймон, яка нещодавно була призначена генерал-губернаторкою Канади. Представники цієї посади діють від імені британської королеви.

Дивіться також Єлизавета II і герцогиня Корнуольська: найкращі фото королеви та її невістки

Образ Єлизавети II

На зустрічі з Мері Саймон Її Величність постала у ніжному образі. Влітку королева надає перевагу саме квітковим сукням, тому й цього разу приміряла блакитну сукню зі смарагдовим та фіолетовим квітковим принтом.

Єлизавета II доповнила красивий аутфіт улюбленим перлинним намистом та сережками. Особливістю образу стала символічна брошка з дорогоцінним камінням у вигляді кленового листка.

Королева вклала волосся кучерями та зробила легкий макіяж з акцентом на губах, які нафарбувала темно-рожевою помадою.

Попередні образи королеви

  • Її Величність відвідала студію телевізійного серіалу "Вулиця коронації" у Манчестері. Вона зачарувала публіку образом у красивому пальті бірюзового кольору та елегантному капелюшку.
  • Британська королева побувала на Віндзорському кінному шоу. Її Величність з'явилася в плащі та хустці смарагдового кольору з зображеннями собак.
  • Єлизавета ІІ відвідала Королівську Віндзорську конячу виставку після туру Шотландією. Вона позувала в елегантному пальті бірюзового кольору та в трендових сонячних окулярах.