Кожен українець зараз робить все можливе, щоб наблизити країну до перемоги. Євген Клопотенко займається справою, яку любить, й водночас допомагає тим, хто втік з гарячих точок у безпечні міста.

Важливо Євген Клопотенко готує для тероборони у своєму ресторані: чим частує іменитий шеф-кухар

Євген Клопотенко приїхав до Львова

Кухар годував захисників, які в теробороні, готував для них у своєму ресторані. До Львова він приїхав, щоб приготувати борщ від кухаря Ігоря Мезенцева, який від початку війни перебуває в Харкові й не хоче покидати рідне місто.

Клопотенко наголосив, що зараз необхідно підтримувати один одного, допомагати армії та людям, які втратили домівки, поїхали з рідних міст, щоб врятувати життя. 5 днів тому Євгенові написав Ігор Мезенцев, який перебуває в Харкові, на власні очі бачить весь той жах, який окупанти створили в місті. Клопотенко пообіцяв, що приготує за нього борщ.

Тому сьогодні, у Львові, для українців, яким довелося покинути свої домівки, ми зварили 320 літрів борщу. Від Ігоря, бо той борщ натхненний його позицією. 1500 людей змогли зігрітися, відчути підтримку та сили. Готував я разом з сестрою, частиною моєї команди та місцевими крутими бойками. Тримаймося і підтримуємо один одного. Йдемо до перемоги,
– написав Євген.

Євген Клопотенко у Львові приготував борщ: дивіться відео онлайн

Текст публікації Євгена Клопотенка:

Підтримка – це, мабуть, найпростіше, що може зробити людина зараз.

Шефи по всій Україні готують та допомагають нашій армії та людям. Хто має поле для дій – робить. Інші теж хочуть, але вони підтримують рідні міста, як можуть. 5 днів тому мені написав Ігор Мезенцев. Він з першого дня війни у Харкові і бачить весь жах не з інтернету чи телебачення, а на власні очі. Ігор вирішив лишитися у своєму місті і нікуди не їхати. Я зміг бути там, де можна готувати. Я пообіцяв Ігорю, що приготую за нього борщ.

Тому сьогодні, у Львові, для українців, яким довелося покинути свої домівки, ми зварили 320 літрів борщу. Від Ігоря, бо той борщ натхненний його позицією. 1500 людей змогли зігрітися, відчути підтримку та сили. Готував я разом з сестрою, частиною моєї команди та місцевими крутими бойками.

Тримаймося і підтримуємо один одного. Йдемо до перемоги.