Весь світ звик до незвичного образу Кончіти Вурст. Хоча розкішне волосся та ідеальний макіяж в поєднанні з чоловічою бородою спершу шокували прихильників Євробачення. Однак така нетипова зовнішність та вокальна майстерність стали ключем успіху Кончіти Вурст на пісенному конкурсі.

Читайте також: Кончіта Вурст назавжди змінює імідж

Після перемоги артистка не перестає дивувати громадськість. Тепер Кончіта Вурст наважилась на кардинальні зміни: вона зробила нову зачіску та змінила колір волосся.

У соціальній мережі Кончіта Вурст продемонструвала несподівані зміни. Зірка постала перед прихильниками в образі білявки зі світлою бородою. Перед камерою Кончіта Вурст позувала у розкішній сукні в чорно-білу смужку.

Варто зазначити, що в такому образі Кончіта Вурст взяла участь у "Балі життя", який щороку проводять у Відні. Метою світського заходу є благодійність. Організатори проводять збір коштів на боротьбу зі СНІДом.

Нагадаємо, що австрійський співак Томас Нойвірт, більш відомий як Кончіта Вурст, нещодавно шокував заявою про свій ВІЛ-позитивний статус. 29-річна артистка наважилася на зізнання через погрози колишнього партнера оприлюднити її діагноз.