Про це він повідомив в інтерв'ю виданню The Independent.

На запитання журналіста, чому прихильники давно його не бачать в жіночих сукнях під час виступів, він зізнався, що зважився на зміну іміджу. За його словами, тепер він виглядає як більш брутальний бородатий дрег-співак у черевиках.

Читайте також: Кончіта Вурст вразила дивним вбранням на червоній доріжці: фото

"Я роблю те, що хочу робити, і одягаюся так, як мені хочеться зараз, і зараз мені хочеться виглядати більш мужньо", – підкреслив виконавець.


Кончіта Вурст змінює імідж

Хоч Том визнає, що образи Кончіти Вурст приніс йому приголомшливий успіх, особливо після перемоги на пісенному конкурсі "Євробачення-2014", але нинішній сценічний образ більше схожий на "звичайного Тома, якого ніхто не впізнає на вулицях".

Тому жіночий образ Кончіти Вурст, який він прийняв 8 років тому, відійде у далеке минуле співака. Однак Том не зауважив, чи планує він далі виступати під іменем Кончіти, чи повернеться до свого рідного амплуа.


Кончіта Вурст в минулому

Нагадаємо, що австрійський співак Томас Нойвірт, відомий як Кончіта Вурст, шокував заявою про свій ВІЛ-позитивний статус. На таке зізнання 29-річна артистка зважилася через погрози колишнього партнера оприлюднити її діагноз.