Український репер та захисник Олександр Ярмак (відомий як Yarmak) висловив думку, що українська влада зробила багато культурних помилок. Їхні наслідки показались на початку російського вторгнення.

Важливо Нам не буде де брати мобілізаційні резерви, – Ярмак висловився про вплив російської пропаганди

Yarmak про артистів, яких нагородив Зеленський

Наша влада, особисто президент, наробив дуже багато культурних помилок, тому що, коли він став президентом, то першою людиною, яку він нагородив званням "народний артист", був Потап. Нерозуміння нашою владою до 2022 року взагалі своєї історії та культури призвело до багатьох наслідків,
– вважає репер.

Yarmak пригадав, що у 2021 році презентував пісню "Потрібен живим", де показав, на його думку, живих легенд країни. У кліпі знялись Сергій Жадан, Валерій Маркус, Віталій Дейнега, Олександр Положинський, інші спортсмени, музиканти. Цього самого року в ОП вирішили нагородити живих легенд – серед них була Софія Ротару.

Yarmak – "Потрібен живим": дивіться відео онлайн

"І я їм пишу: "Сама ідея — за*бись. Але яка нах*й Софія Ротару?". Яка у 17 році виступає перед Кадировим на його дні народження, це публічний захід, і вона ще співає йому українську пісню. Кадиров, який з 14 року відправляє вбивати українців!" – емоційно висловився захисник.

"Думаю, що президенту було сумно"

Yarmak нагадав, що на початок повномасштабного вторгнення чимало артистів з нагородами поїхали з України або вже перебували за кордоном.

"Всі ті народні артисти, які виступали на Дні Незалежності… Полякови, Монатіки, Дорофєєви, де вони були з початку повномасштабного вторгнення? Вони цю країну розглядали, як середовище, в якому можна поліпшити своє фінансове становище. А не як місце, за яке готові боротися, ризикувати своїм життям. І всі ті, кого нагороджував президент до 2022 року, зй**уються з країни", – пригадує боєць.

На думку захисника, президент мав би засмутитися за те культурне оточення, яке сам сформував.

Я думаю, що президенту було сумно, ну мені так здається, хотілося б. Таке оточення серед культурних діячів він формував біля себе,
– вважає Yarmak.

Інтерв'ю з Yarmak: дивіться відео онлайн