Відома українська танцівниця Яна Заєць відвідала шоу "Ліпсінк Батл", щоб підтримати свого партнера на "Танцях з зірками" Іраклі Макацарія.

До слова Сергій не став винятком, – Сніжана Бабкіна розповіла про зради батька та першого чоловіка

Яна Заєць про Тіну Кароль як сусідку

Іраклі відтворював образ американського співака Джастіна Тімберлейка та виконав хіт виконавця SexyBack. Яна Заєць зауважила, що чоловік вдало впорався з танцем артиста. Також вона розповіла про те, як в студентські часи була сусідкою із Тіною Кароль.

Я знаю Тіну таку, яку ніхто ніколи не бачив і не знає. Це людина, яка не спала, не їла. Ця людина писала музику постійно. Я пам'ятаю, як о третій годині ночі будила, говорила: "Послухай, будь ласка, я написала". Це Тіна писала пісні,
– зізналась Яна Заєць.

Танцівниця додала, що Тіна Кароль була страшенно працелюбною та жертувала сном і відпочинком заради кар'єри та успіху.

"Вона спала по дві-три години. Це людина, яка жила і хотіла стати артисткою. Я одне хочу сказати, що зараз мало артистів, які ось так працюють, як працювала Тіна Кароль", – зазначила Яна Заєць.

Для перегляду фото гортайте праворуч:

Нагадаємо, раніше Тіна Кароль показала, як проходить її робочий день. У відео, яке зірка поширила, вона показала один із насичених робочих днів. Фанати знаменитості змогли побачити планування дня Кароль, фрагмент з репетиції її нової пісні "Скандал", примірку нового образу для зйомок телепроєкту "Голос країни", а також інші моменти з дня артистки.