Співачка Яна Соломко (псевдонім – SOYANA) перебралася в Москву ще у 2020 році, де намагалась зробити собі кар'єру. Схоже, що в артистки не вийшло – днями вона опублікувала допис, що збентежив українців.

До слова Після співпраці з росіянами: Сергій Бабкін випустив "Зраду", де дорікнув українцям

Яна Соломко заговорила українською

1 вересня Яна Соломко опублікувала світлини з донькою та з її шкільним рюкзаком у руках. В інстаграмі співачка вказала місцеперебування – Маямі. Вочевидь, артистка перебралась до Сполучених Штатів і саме туди відправила доньку до школи.

Скандальна виконавиця не лише втекла з Росії, але й заговорила українською. Її світлини підписані солов'їною: "З днем знань", – привітала Соломко.


Яна Соломко у США / Скриншот з інстаграму

У коментарях під фото за Яну намагаються заступитися росіяни, яких артистка розважала попередні роки. Та українці чітко дають зрозуміти – вони не забудуть цинічні вчинки співачки.

  • "Вже й з рашки поперли? Блін, ніяк карʼєра не виходить. Але хоч Україну не сором, не пиши українською";
  • "Перевзулась, поки летіла. Настільки слизьких людей перший раз бачу";
  • "З твого чорного рота ще звучить українська мова? Безпринципність високого рівня";
  • "Ти в Америці як біженка чи як?";
  • "Не сором українську мову! Ти її не гідна, позорисько".

Що робила Соломко в Москві і як реагувала на війну

  • Яна Соломко – уродженка Полтавщини, фіналістка "Холостяка-1", учасниця шоу "Шанс" та гурту Real O. Їй не подобалося, як її приймали в Україні, тому вона поїхала в Москву.
  • 24 лютого 2022 артистка виступила проти війни зі словами: "Немає слів... По всій Україні оголошено воєнний стан. У Києві вся наша родина. Молимося за вас. Ні війні! Миру всім!". Потім Соломко замовкла на 5 місяців, а вже влітку виступила на російському концерті, потім з'являлась на фестивалях і церемоніях нагород.
  • Згодом її підібрав ще один зрадник Юрій Бардаш. У Яни вийшов цинічний кліп про те, як вона бажає окупантам повернутись додому з перемогою.