Західні ЗМІ стверджують, що підготовка до заручин Принца Гарі з актрисою Меган Маркл вже розпочалася. Для прикладу, актриса відмовилася від зйомок у восьмому сезоні "Форс-мажорів" і переїхала в Кенсінгтонський палац. Джерела близькі до пари стверджують, що про весілля пара оголосить тільки в наступному році, однак з тим, як повинна пройти церемонія, вони вже визначилися.

Читайте також: Меган Маркл вперше відверто розповіла про стосунки з принцом Гаррі

Принц Гаррі не хоче пишного весілля, як у його брата Вільяма і Кейт Міддлтон. Обвінчатися пара хоче не в Вестмінстерському абатстві, а в каплиці святого Георгія у Віндзорському замку.

Гаррі мріє, щоб їх з Меган весілля було максимально закритим від уваги преси, хоча це не означає, що на церемонію не з'їдуться всі його численні родичі.


Принц Гаррі та Меган Маркл

Вперше про появу Принца Гаррі та актриси Меган Маркл на публіці, як пари, заговорили під час третіх щорічних змагань "Ігри нескорених" у Торонто, в яких беруть участь поранені ветерани війни з різних країн.

Проте на першу частину змагань Меган та Гаррі сиділи через кілька рядів один від одного, ще й в різних секторах. А вже вдруге вони з’явилася в якості пари. Принц Гарі та Меган Маркл обіймалися та трималися за руки.

На церемонії закриття змагань "Ігри нескорених" пара вже зовсім не приховувала своїх почуттів. Принц Гаррі цілував та обіймав Меган Маркл. Раніше вони собі такого не дозволяли на публіці.


Принц Гаррі та Меган Маркл