Меган стала героїнею жовтневого випуску номеру Vanity Fair.

Читайте також: Стало відомо, з ким зустрічається принц Гаррі

В інтерв’ю зірка зазначила, що вони з принцом Гаррі справді закохані одне в одного і вона додала, що він не лише її коханий чоловік, а й неймовірно близький друг.

Ми пара. Ми любимо один одного. Буде час, коли ми будемо повинні зробити крок вперед і представити нашу пару, але поки що це тільки наш час. Ця частина наших відносин робить її особливою. Особисто я люблю великі історії кохання,
– зазначила Маркл.

Пара довгий час намагалась приховати свої стосунки. Проте невгамовні папараці щоразу фіксували їх в різних місцях відпочинку. Одного разу, їх навіть "підловили" біля стін Кенсінгтонського палацу, через що користувачі вирішили, що зірка планує переїхати до маєтку королівської родини.

Читайте також: Принц Гаррі вперше з'явився на офіційному заході з коханою: фото

Відповідаючи на питання, як вона справлялась із хвилюванням ЗМІ після того, як їхні стосунки були розкриті, вона зізналась, що після цього, насправді, все змінилось.

"Прямо з воріт палацу все змінилося. Однак нічого щодо мене не дало змін. Я все ж та людина, що була, і я ніколи не визначала себе своїми відносинами. Я не читаю пресу. Я не читала її навіть тоді, коли почала зніматися в "Форс-мажори". Люди, які поруч зі мною, підтримують мене. Решта – шум ", – додала кінозірка.

Меган Маркл також поділилась, що Гаррі та вона не приховують свого бажання мати спільних дітей. Особливо вони це відчувають вдвох, коли разом подорожують.

Читайте також: Меган Маркл сумнівається щодо шлюбу з принцом Гаррі, – ЗМІ

Vanity Fair також поговорило з близькою подругою Маркл – Сереною Вільямс, яка відгукнулась про актрису лише хорошими словами.

Її особистість просто сяє. Меган, ти повинна бути тою, ким тим є, тому що ти не зможеш сховатись,
– охарактеризувала актрису відома тенісистка.