Завжди охайний, завжди усміхнений. Таким ми знаємо його сьогодні. Проте коли принцу було 23, він був ще тим бунтівником. Ні, не подумайте – Вільям не нехтував монаршими порядками. Тут принц завжди поводився взірцево. Деяку свободу він почав дозволяти собі в манерах: відвідував нічні клуби в одязі стилю кежуал; з’являвся на офіційних прийомах хоч і в строгому костюмі, проте зі скуйовдженим волоссям. Трохи стримало його молодечий запал навчання в Королівській військовій академії. Нехай навіть на одному з перших парадів Вільям і не зміг стримати посмішку, коли побачив свою бабусю-королеву, порушивши тим самим протокол.

Принц Вільям в юності

Згодом стиль принца Вільяма почав нагадувати стиль його батька – принца Чарльза. Той, як ми знаємо, обожнює носити бавовняні штани болотних відтінків, піджаки зі щільного твіду, жилетки і яскраві краватки. Саме тоді закоханий принц помирився зі своєю тоді ще подругою Кейт Міддлтон, з якою ненадовго розлучався, і почав виходити з нею у світ.

Принц Вільям і його батько принц Чарльз

У 2008-му принца можна було частіше побачити у військовій формі, ніж у класичному костюмі. Вільям приступив до служби у гвардії у статусі командира підрозділу, а потім пройшов офіцерський курс у Центрі бронетанкових військ. Свого часу принц навіть носив бороду, яка додавала йому мужності. Королева Єлизавета до таких "б'юті-експериментів" свого онука ставилася негативно, тож Вільяму довелося розпрощатися з бородою.

Після служби в армії принц Вільям серйозно зайнявся особистим життям. А саме зробив пропозицію руки і серця своїй коханій Кейт. У статусі нареченого Вільям довгий час носив тільки строгі костюми – темно-сині або сірі.

Читайте також: Які слабкості мав король рок-н-ролу Елвіс Преслі

І лише на "весілля століття", як його охрестили ЗМІ, принц Вільям одягнув парадну форму офіцера. Сказавши один одному заповітне "так" у стінах Соборної церкви королівського Вестмінстерського абатства, тепер уже герцог і герцогиня Кембриджські знайшли остаточну гармонію не тільки в почуттях, але і в стилі. Якщо Кейт одягає світлу сукню, Вільям одягає білу сорочку з кремовим нагрудним і хусткою; якщо дружина вирішить з'явитися в гавайському топіку, сорочка схожого відтінку з'явиться і на чоловікові. Але є речі, на які не вплинуть ні шлюб, ні шторм, ні падіння курсу валюти – Вільям ніколи не омине нагоди вдягнути пуловер і закотити рукави своєї сорочки.

Весільне фото принца Вільяма та його дружини Кейт Міддлтон

Останні роки стали для принца Вільяма і його дружини особливо радісними, адже на світ з'явився їхній первісток – принц Джордж. Вільям намагається бути прикладом для свого сина як у вчинках, так і в стилі. За єдність смаків принца Вільяма і принца Джорджа навіть назвали найстильнішим у світі тандемом батька і сина.

Принц Вільям із сином Джорджем