Задовго до The Beatles, саме Елвіс розбивав мільйони юних сердець своїх шанувальниць. Від тембру його голосу жінки просто втрачали голову, а врода співака і його власний стиль робили з нього ідола у прямому сенсі цього слова.

Читайте також: Який стосунок селяни та Шекспір мають до всесвітньо відомого бренду Burberry

Та не лише миловидна зовнішність і приємний голос робили з Елвіса Елвіса. Однією з візитівок зірки була його жага до розкоші.

Люди, які входили в оточення Короля, носили золоті каблучки, часто прикрашені діамантами. Коштовності їм власноручно видавав сам Елвіс. Він вважав їх своєрідним розпізнавальним знаком своєї свити. Усе, що стосувалося Преслі, мало сяяти.

Елвіс Преслі полюбляв коштовності

Ще однією любов'ю Елвіса, окрім коштовностей, були автомобілі. Преслі не вів підрахунку свого автопарку і ніколи не знав, скільки у нього машин. Останні лімузини Елвіса, моделі Cadillac Eldorado, були укомплектовані золотими дисками на колесах, телевізорами та барами.

Говорячи про любов легенди до розкоші, не можна не згадати його славнозвісні костюми. Вони стали невід'ємним атрибутом не лише образу самого Елвіса, а й кожного шанувальника його таланту, що зробив зірку головним змістом свого життя. Світова столиця розваг Лас-Вегас втратила б половину свого блиску, якщо б звідти поїхали всі псевдо-Елвіси, зодягнуті в характерні костюми. "Павлін", "Полум’я", "Циган", "Скажений тигр" – усі концертні комбінезони Елвіса мали імена.

Преслі завжди виступав в епатажних костюмах

З роками до свого епатажного образу Елвіс додав елементи східних єдиноборств. Без цих характерних рухів важко уявити його виступ. Нічого дивного – Преслі був першим популяризатором карате в Америці. За іронією долі, дружина артиста Прісцила пішла від нього до тренера з карате.

Крім бойових мистецтв, Елвіс полюбляв і справжню зброю. Його арсенал налічував 37 пістолів. На концертах у 70-му він навіть вийшов на сцену з двома револьверами.

Читайте також: Принц Монако Альбер II – один із найпопулярніших монархів Європи

Якщо під час виступів Король міг себе захистити зброєю, то за його духовну безпеку відповідали розп’яття і зірка Давида. Символи двох світових релігій християнства та іудаїзму постійно прикрашали шию співака.

Я не хочу не потрапити до раю через якісь порожні формальності,
– жартував з цього приводу сам Преслі.

Був Елвіс вродливим худорлявим молодиком чи перебував уже в статусі легенди з кількома десятками зайвих кілограмів, він усе одно залишався Королем. Хай скандальним, хай неприборканим. Інколи занадто зацикленим на собі і своїх брязкальцях. Але саме це додавало йому популярності. Саме так, на думку Елвіса, і мав виглядати той, хто уособлював сам рок-н-рол.

Преслі став улюбленцем мільйонів