Як Кейт Міддлтон виховує дітей та одночасно є улюбленицею публіки – кілька корисних порад для матерів дізналося видання Ukr.Media.

Цікаво! Принц Вільям поклявся одружитися з Кейт Міддлтон ще задовго до їхнього весілля

  • Не перекладати відповідальність за дітей на інших

Звичайно ж, у королівських родинах до виховання дітей доручають няні, оскільки відомі люди не сидять постійно вдома. Проте Кейт самостійно доглядає за своїми дітьми та повністю віддає себе вихованню і, водночас, герцогиня продовжує з'являтися на публіці.

І хоча для доньки Шарлоти таки найняли няню, проте Міддлтон часто можна побачити на фото, де вона на прогулянці з дітьми чи проводить з ним час окремо. Герцогиня наголошує, що такими діями між мамою та дитиною створюється міцний зв’язок.

  • Захищати особисте життя своїх дітей

Увага папараці до Кейт Міллдтон завжди особлива, проте вона може в будь-який момент сказати їм "ні", аби вони не приділяли малечі зайву увагу.


Кейт Міддлтон оберігає своїх дітей від набридливих папараці

Її в цьому дуже підтримує чоловік принц Вільям, який завжди допоможе захистити своїх дітей від оточення. За словами Кейт, простір сім'ї є дуже важливим.

  • Щасливі моменти потрібно фотографувати

Кейт Міддлтон поділилася, що сама робить сімейні фото, якими часто ділиться в соцмережах. Герцогиня вважає, що такі кадри є обов'язковою частиною життя сім'ї, бо так можна запам’ятати найяскравіші та найщасливіші моменти, про які можна буде з часом згадати.

Цікаво! Як зіркова матуся: Кейт Міддлтон розповіла, чим тепер захоплюються її діти

  • Немає нічого поганого в тому, щоб переїхати в більш тихе місце

З огляду на життя королівської сім’ї помітно, що Кейт і Вільям намагаються тримати особисте життя подалі від суспільної метушні. На думку Міддлтон, переїзд в передмістя дозволить дітям по-справжньому насолоджуватися дитинством, адже там вони зможуть зробити що завгодно і не будуть "на гачку у папараці".


Кейт Міддлтон та принц Вільям з дітьми

  • Не варто нехтувати допомогою рідних

Помітно, що Кейт дуже турбується про життя своїх дітей та намагається постійно бути поруч з ними. Проте жінка не приховує, що часто звертається за порадами до мами чи приймає допомогу від близьких. Адже часто зауваження батьків допомагають зміцнити сімейне життя. Кейт вважає, що мама повинна довіряти своїм родичам.

Трохи сімейних фото від королівської родини