Як повідомляє Hello Magazine, несподіваним зізнанням Кейт Міддлтон поділилась під час її візиту до Королівського фотографічного товариства, де вона є патроном. Герцогиня Кембриджська не тільки показала свою майстерність, але й поспілкувалась з дітьми, які захоплюються мистецтвом фотозйомки. В ході бесіди Кейт розповіла про своїх королівських нащадків та зізналась, що вони теж полюбляють не тільки фотографувати, але й позувати перед камерою.

Читайте також: Донька принца Вільяма та Кейт Міддлтон піде до елітної школи: скільки коштує її навчання

Просто подивіться на все навколо. Може, це прямо напроти вас, а можливо, далеко, але виберіть свій об'єкт і сфокусуйтеся на ньому. Просто вийдіть на вулицю з камерою. Джорджу і Шарлотті подобається, коли ми так робимо,
– розповіла Кейт Міддлтон.

Упродовж кількох років герцогиня Кембриджська демонструвала свої фото, зроблені під час відпочинку з дітьми. Кейт Міддлтон вкотре наголосила, що варто проводити більше часу на природі та залучати нащадків до цікавого хобі.

"Навіть 10-15 хвилин, проведені на вулиці, мають величезне значення як для фізичного, так і для психічного здоров'я", – додала Кейт Міддлтон.

Мабуть, таке хобі є традиційним для королівської родини, адже свого часу Її Величність Єлизавета ІІ теж полюбляла робити знімки та очолила Королівське фотографічне товариство.