Зважаючи на складний 2020-й рік, багатьом хочеться провести свята разом з найріднішими і забути про гучні святкування, як це було раніше. Співак Сергій Бабкін та дружина Сніжана, акторка Олена Лавренюк, ведучий Анатолій Анатоліч та громадська активістка Ольга Джарти поділились своїми планами на найближчі 3 тижні.

Цікаво Як українські зірки прикрасили будинки до Різдва: яскрава добірка святкових фото

Сергій і Сніжана Бабкіни: "Цьогоріч хочемо зробити експеримент"

Сніжана: Новий Рік та Різдво ми обожнюємо зустрічати і святкувати в колі сім'ї, і в цьому році до нас приїдуть наші родичі і батьки. У цей Новий Рік ми хочемо зробити експеримент – відзначати не до пізньої ночі, а лягти раніше, щоб 1 січня встати рано вранці і цілий день бути бадьорими і веселими. Нам здається, що найголовніше, як ти відчуваєш себе і виглядаєш першого січня, адже саме це і є початок твого Нового року. Тому дуже важливо, в якому стані ти будеш, як ти будеш одягнений, як від тебе буде пахнути, який в тебе буде настрій, скільки у тебе буде енергії!

Бабкіни Новий рік
Сім'я Бабкіних на лижах / Пресслужба

Сергій: Тому ми поставили перед собою таке завдання – відзначати Новий Рік недовго, щоб вранці встати і цілий день бути в піднесеному святковому настрої, повними сил, енергії і радості. Ми обов'язково будемо готувати різні ласощі, Снєжка приготує свої фірмові страви. А Різдво ми традиційно зустрічаємо у моїх батьків і цей рік не стане винятком. У нас на наступний рік дуже багато планів, ми хочемо щоб він був радісним, запальним, позитивним, що заряджає, тому новорічні свята постараємося відзначити в такому ж ключі і радісному, щасливому потоці енергії, і обов'язково разом всією родиною!

Анатолій Анатоліч: "Планував відзначати з родиною"

Раніше Новорічна ніч могла бути заброньована ще влітку, тому на початку грудня, коли не було підтвердженої дати, я вперше планував відзначати з родиною. Але в підсумку робота підтвердилася тиждень тому – буду вести Новорічну ніч на закритій приватній вечірці для дуже невеликої кількості людей з дотриманням всіх норм карантину. Проводити цей Новий рік на сцені вважаю все ж хорошим знаком у період пандемії. Думаю, буде весело і цікаво провести його в такому форматі за містом.

Різдво припадає на мій ефірний тиждень, тому вранці зустрінемося в ефірі "Ранку з Україною". А у вихідні плануємо виїхати в улюблений Львів. Погуляти по цьому чудовому місту, зануритися в атмосферу справжнього свята.

Анатолій Анатоліч Новий рік
Анатолій Анатоліч з доньками / Пресслужба

За традицією, ми всією сім'єю їдемо в американський штат Флорида, де проводимо пару тижнів. Цього року, незважаючи на пандемію, все ж плануємо не зраджувати традиції.

Олена Лавренюк: "Новий Рік я планую зустріти на морі"

Цьогоріч будинок ми прикрасили раніше, аніж зазвічай, тому що хотілось якомога швидше створити собі святковий настрій. Новий Рік я планую зустріти на морі. Так хочеться яскравого сонця та тепла. А от Різдво ми традиційно відзначаємо у Львові, де збирається вся наша сім'я і де з року в рік ми поринаємо у справжню різдвяну казку.

Олена Левренюк Новий рік
Олена Лавренюк / Пресслужба

Ольга Джарти: "Для мене Новий рік – це сімейне свято"

Для мене Новий рік – це сімейне свято. Я дуже люблю купувати подарунки, обов'язково упаковую і кладу під ялинку. Всією сім'єю ми збираємося за великим столом, щоб зустріти Новий рік, даруємо один одному подарунки. Є у нас ще маленька традиція – під бій курантів записуємо на папірцях бажання, підпалюємо, кидаємо в келих з шампанським і випиваємо.

Ольга Джарти Новий рік
Сім'я Ольги Джарти / Пресслужба

Обов'язково ставимо ялинку, цього року ми прикрашали її разом з дітьми, їм було дуже весело. Сподіваюся, це стане нашою маленькою традицією. Я зберегла бабусині ялинкові іграшки, тому коли діти підростуть, обов'язково розповім їм їхню історію. Для мене це цінні спогади про бабусю і дідуся.