Зірки з нетерпінням чекають зимових свят. Вдома вони створюють затишну, новорічну атмосферу, яка дарує відчуття магії та казки. Хто з українських артистів та інших знаменитостей вже запалив різдвяну ялинку та перебуває в очікуванні свят – дивіться у матеріалі 24 каналу.

Дивіться також Свято наближається: які зірки вже прикрасили будинки до Різдва – святкові фото

Потап

Український репер та продюсер вже розпочав декорувати свій заміський будинок. Він поширив на особистій сторінці в інстаграмі фотографію, де позує, спершись на камін, що додає маєтку атмосферності. Саме камін Потап вже прикрасив новорічними декораціями: гілочками ялинки, що поєднані з іншими рослинами. Посередині каміну бачимо великий вишневий бант. Урочистості таким декораціям додають свічки, які стоять позаду святкової ікебани.

"Скоро свята", – написав Потап у публікації.

Катя Осадча та Юрій Горбунов

Зіркове подружжя українських телеведучих показало новорічну ялинку, яка вже засяяла яскравими вогниками у їхньому будинку. Різдвяне дерево закохані прикрашали разом із маленьким сином Іваном. Так сім'я вирішила провести вихідний та поєднати приємне з корисним. Тепер у маєтку знаменитостей витає казкова атмосфера зимових свят.

Лідія Таран

Українська телеведуча приєдналася до числа зірок, які активно готуються до Нового року та Різдва. Вона показала неймовірно красиву ялинку, а також інші святкові декорації, які вже прикрашають її домівку. Лідія гарно задекорувала сходи і тепер помешкання стало ще гарнішим та затишнішим.

Для перегляду фото гортайте праворуч

Маша Єфросиніна

Телеведуча разом із чоловіком і сином також вже прикрасила новорічну ялинку. Велике різдвяне дерево красується у помешканні Маші Єфросиніної, нагадуючи, що Новий рік вже зовсім близько. Тепер сімейні вечори стали ще приємнішими та атмосфернішими.

Дзідзьо

Народний улюбленець також вирішив створити новорічний настрій і вже придбав ялинку. Він надав перевагу штучному різдвяному дереву, адже воно довше буде красивішим і не потрібно зрубувати ялинки в лісі. Проте, судячи з фото, штучна ялинка дуже схожа на справжню, чому Дзідзьо неабияк радий.