Зараз улюблениця підлітків Анна Трінчер виглядає ідеально та радо хизується фантастичною фігурою у вбраннях довжини міні. Однак ще рік тому співачка соромилась з'являтись на публіці в приталеному одязі та оголювати живіт. Все через зайва вагу.

До теми Дякую Укрзалізниці, – Анну Трінчер пограбували в потязі

Блогерка з 1,6-мільйонною аудиторією в інстаграмі зізналась: не думала, що коли-небудь покаже архівні кадри в мережі. Проте, схуднувши на 7 кілограмів, вона зважилась похизуватись результатом. Зірка серіалу "Школа" зізналась, що позбулась зайвого завдяки правильним звичкам.

Тільки правильні звички та регулярність їх виконання приводять до успіху в будь-якій справі. Тому завдяки звичкам я й схудла,
– пояснила Анна Трінчер.

Зупинятись на досягнутому артистка не планує. Вона все ще працює над своїм тілом.

Фото Анни Трінчер до схуднення

Анна Трінчер до схуднення / Фото з інстаграму співачки

Анна Трінчер до схуднення / Фото з інстаграму співачки

Анна Трінчер до схуднення / Фото з інстаграму співачки

До слова, не лише Анна Трінчер не соромиться демонструвати архівні кадри, на яких має зайву вагу. Нещодавно переможниця "Холостяка-11" Анна Богдан показала, як виглядала до схуднення на 16 кілограмів.

Вона погладшала, бо заїдала солодким стрес після розлучення з Андрієм Богданом. В ідеальну форму дівчина Михайла Заливаки повернулась завдяки тренуванням і масажам.