Знаменитість поділилася з 1,6-мільйонною аудиторією в інстаграмі, що дорогою до Волочиська в неї вкрали 7 тисяч гривень та дві банківські картки! Інцидент відбувся вночі, коли Анна Трінчер спала в закритому на ключ купе зі своєю командою.

Читайте також Оля Полякова вперше розповіла про домагання від вчителя

Прокинувшися вранці, концертна директорка співачки помітила, що її сумка лежить на підлозі. Як тільки потяг зупинився на станції, з банківських карток чотири рази поспіль намагалися зняти гроші. Команда артистки оперативно переказала всі кошти на іншу картку та викликала поліцію.

У пограбуванні Анна Трінчер звинуватила працівників Укрзалізниці, які допомогли грабіжникам відчинити замкнені двері.

Величезне дякую хочу сказати Укрзалізниці, яка наймає таких класних працівників, провідників, які домовляються з підставними людьми, дають їм ключі від купе, ті крадуть гроші,
– емоційно прокоментувала співачка.

Разом з тим зірка поскаржилася, що навіть в купейних вагонах немає камер відеоспостереження. "У вагонах немає камер! З таким самим успіхом можна вбити людину, і ніхто не здогадається, хто це зробив", – завершила Анна Трінчер.

Анну Трінчер пограбували в потязі: дивіться відео онлайн

Додамо, Анна Трінчер – не перша зірка, яку пограбували в потязі. У січні минулого року брата співачки TAYANNA пограбували у поїзді "Москва – Одеса". Тоді в артиста Міші Марвіна, який будує кар'єру в Росії, вкрали всі гроші.