У 8 випуску шоу "Танці з зірками" Євгенія Власова показала себе з нового боку, станцювавши з Дмитром Жуком і Максом Леоновим ефектну румбу з елементами пластики. Та зірці не вистачило балів від суддів і підтримки фанів, щоб пройти у наступний випуск.

Читайте також KADNAY захворів на коронавірус і не вийшов на паркет "Танців з зірками"

Євгенія Власова про виліт з шоу

На відміну від інших ексучасників, співачка не засмутилась через те, що покинула проєкт. Вона зізналась, що навіть рада тому, що сталося.

Для мене це свобода. Я дуже втомилася. Тепер я можу не приндитися і сказати, що я давно втомилася і рада тому, що зараз відбулося. Я втомилася від цих стін, втомилася від цього павільйону, шоу-бізнесу… Це було для мене великим випробуванням – спілкуватися з людьми з шоу-бізнесу. І я рада, я знала, що так буде,
– заявила зірка.

Євгенія Власова також подякувала партнеру Максиму Леонову, який "народив її як танцівницю" та вклав чимало праці в їхні виступи.

Радимо прочитати "Танці з зірками 2021" 8 випуск: пристрасний фрістайл Логая та спекотна румба Власової

"Я не переживаю. Лише одна думка, – я хотіла все ж таки дійти до фіналу. Але, бачите, голосування ваше не спрацювало. Бо лише це нас могло врятувати. Логай технічний, його обрали", – зауважила також співачка.

Знаменитість також назвала своїх фаворитів, які, на думку Власової, можуть дійти до фіналу. Це актор Костянтин Войтенко та солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька. Євгенія підкреслила важливість глядацького голосування, бо "саме голоси глядачів все вирішують і на проєкті все по-чесному.

Реакція мережі

Шанувальники активно реагують на виліт Євгенії Власової з "Танців з зірками". Декотрі обурені тим, що зірка так несподівано покинула шоу. Однак думки фанів проєкту є дуже різними.

  • "Євгеніє, зірочко наша, ви краща за всіх! Крута прекрасна богиня! Любимо безмірно! Байдуже. Не турбуйтеся. Проєкт багато втратить без вас. Ви однаково найкраща! Бережіть здоров'я і дуже чекаємо концерти";
  • "Ти – неймовірна. Пишаюсь";
  • "Ви чудово танцюєте. Ви довели це собі і всім";
  • "Вболівала за вас. Шкода що так вийшло. Ви великі молодці! Удачі вам і міцного здоров'я";
  • "Об'єктивно повинен був покинути шоу MELOVIN! Такими темпами ще й кубок забрати зможе. Це треш";
  • "Судді оцінили чесно. За це їм спасибі. Логай дійсно сильніший. Женя молодець";
  • "Це меганесправедливо";
  • "Тепер реально страшно, що наступного тижня покине проєкт хтось дуже сильний. Невже фани справді не бачать, що крутий співак і артист не є таким крутим танцюристом?";
  • "Є пари слабші! Несправедливо вилетіли! Але, якщо зрівняти з Артуром, то звичайно Макс і Женя слабші".