Син Невієм Шейн помер 7 січня у місті Брей. Його знайшли мертвим після довгих пошуків та прохань матері повернутись додому. Така трагедія повпливала на психологічний стан Шинейд О'Коннор, тому днем раніше вона прощалась з підписниками у своєму твітері.

До слова 17-річний син співачки Шинейд О'Коннор вчинив самогубство: емоційне зізнання згорьованої матері

"Я вирішила піти за сином. Немає сенсу жити без нього. Все, чого я торкаюся, я руйную. Мої діти не хочуть мене знати. Я людина-лайно. А ви всі думаєте, що я добра лише тому, що вмію співати. Я шматок лайна. Я не заслуговую на життя, і всім, хто мене знає, буде краще без мене. Я перепрошую за всю шкоду, яку я завдала", – написала Шинейд.

У смерті свого сина вона звинуватила себе, адже все, чого вона начебто торкається, приречене на проблеми та смерть.

Шинейд О'Коннор син
Син Шинейд О'Коннор, який скоїв самогубство на початку січня 2022 / Фото з твітера співачки

"Це не чиясь вина, а моя. У смерті Шейна винний не хтось, а я. Я не хочу жити у світі без мого Шейна та інших моїх дітей. Я не вартую життя. Це моя помилка. Нічого іншого. Я була ї**нутою від того дня, як народилася. Це не вина моїх батьків, моєї сім'ї чи дітей. Це моя вина. Бог зробив мене неправильною. Тому я відправляю себе назад", – додала вона.

Проте ці дописи, схоже, побачили фанати чи поліція, і до неї одразу ж відправились полісмени. Її відвезли до лікарні, де вона прийшла до тями. Однак Шинейд досі переслідує думка покинути світ і піти до сина.

"Перепрошую, що засмутила усіх. Я загубилася без моєї дитини, і я ненавиджу себе. Лікарня допоможе на якийсь час. Але я збираюся знайти Шейна. Це просто затримка", – заявила співачка.

Що відомо про Шинейд О'Коннор

  • Це ірландська співачка, кар'єра якої розпочалась у 18 років з концертів у ресторанах та на міських святах у Дубліні.
  • Популярність прийшла до неї 1990 року, коли вона випустила трек Nothing Compares 2 U.
  • Три роки тому співачка прийняла іслам та змінила ім'я на Магда Девітт, а через рік на Шухада Садакат.
  • Артистка лікувалась від наркозалежності й хотіла одного разу вкоротити собі віку, але впоралася з проблемами та повернулася до активного життя.