Ще в четвер, 6 січня, Шинейд О'Коннор зверталась до фанів з проханням знайти її сина Невієма Шейна, який зник з лікарні. Вона писала про це у твіттері й благала хлопця повернутися, бо він "лякає її до чортиків". Однак було запізно. У п'ятницю, 7 січня, тіло юнака знайшли в місті Брей, пише Mirror.

Читайте також У Львові помер відомий художник Остап Лозинський

Мій прекрасний сину, світло мого життя, вирішив сьогодні закінчити свою земну боротьбу і тепер з Богом. Нехай він спочиває з миром, і нехай ніхто не наслідує його приклад. Моя дитино. Я тебе так люблю,
– щемливо написала співачка.

Покійний син Шинейд О'Коннор / Фото з твіттера співачки

Варто зазначити, що сина Шейна Шинейд О'Коннор народила від колеги-співака Донала Ланні. Він успадкував її психічні проблеми, бо двічі намагався вкоротити собі віку. Після цих випадків 17-річний хлопець лікувався від суїцидальних нахилів, але днями втік з клініки та наклав на себе руки.

У співачки залишилося троє дітей – 34-річний син Джейк Рейнольдс, 25-річна донька Ройсін і 15-річний Єшуа Френсіс Ніл.

Шинейд О'Коннор

– ірландська співачка, кар'єра якої розпочалась у 18 років з концертів у ресторанах та на міських святах у Дубліні. Популярність прийшла до неї 1990 року, коли вона випустила трек Nothing Compares 2 U.

Три роки тому співачка прийняла іслам та змінила ім'я на Магда Девітт, а через рік на Шухада Садакат. Артистка лікувалась від наркозалежності й хотіла вкоротити собі віку, але впоралася з проблемами та повернулася до активного життя.