Відомо, що на період воєнного стану, який ввели в Україні 24 лютого, чоловіки віком від 18 до 60 років не можуть виїжджати за межі держави. Оля Полякова хотіла тихцем витягнути коханого до Франції, але він був категорично проти.

Читайте також Дурість і недоречність, – Оля Полякова відповіла Білозір на погрози подати на неї в суд

Оля Полякова вмовляла чоловіка втекти з України

Коли ми виїжджали, я говорила своєму чоловіку: "Може якось ти проїдеш?" Він сказав категоричне ні, сказав фразу: "Ця країна дала мені все, я не покину її в цей момент. Ти забирай дітей, рятуй, а я залишуся",
– пригадала Оля Полякова.

Вадим Поляков і справді залишився в Україні та, як запевняє співачка, вступив до лав тероборони. Щоправда, невідомо, у Києві чи в іншому регіоні країни.

До теми Я ніколи не була одна, – Оля Полякова зі сльозами на очах розповіла про розлуку з чоловіком

Оля Полякова про любов до України

Зірка щиро зізналася, що до ранку 24 лютого не усвідомлювала, в якій прекрасній країні жила. Зараз їй болить за Україну, вона як ніколи раніше хоче повернутися додому.

"Зараз у нас така сильна любов до України, до своєї землі. Ми завжди знали, що в нас красиві краєвиди, що нам непогано живеться, бо ніхто з нас не вимагає побори якісь, нам було легко. Але такої любові до своєї країни… Із серця наче видерли рану, і ця рана болить усім – і тим, хто залишився, і тим, хто на фронті, і тим, хто в тилу, хто за кордоном", – емоційно заявила Оля Полякова.

Повне інтерв'ю Олі Полякової зі Славою Дьоміним: дивіться відео онлайн