Слава проїхала 1700 кілометрів, аби добратись до рідних. Зараз зірка тимчасово живе у Гаазі й сподівається, що найближчим часом зможе повернутись в рідну Україну.

Читайте також Катерина Бужинська заспівала гімн України на мітингу у Болгарії: емоційне відео

Виконавиця поширила дві публікації, в яких описала свої емоції від всього переїзду.

Мені іноді дуже соромно, що я змогла виїхати з цього пекла, а багато хто залишився в ньому, але як мати і дочка я не могла вчинити інакше. Я дуже хочу додому і вірю у нашу перемогу. Інакше і бути не може. Ми чужі на теренах Європи. Нам потрібен наш дім і ми його відстоїмо,
– написала в інстаграмі Камінська.


Слава Камінська у Нідерландах / Фото з інстаграму

Також зірка поділилась, що дуже здивувалась від того, як її прийняли в іншій країні. "Незнайомі люди стають близькими і вважають своїм обов'язком допомогти всім, хто опинився в цій страшній ситуації. Приємно усвідомлювати, все-таки є людяність у людині. Я зараз у Нідерландах і якщо чесно, була дуже здивована тим, як нас тут зустрічали", – розповіла співачка.

Ексчоловік Слави – пластичний хірург Едгар Камінський залишився в Україні. Едгар зізнався, що йому вже пропонували роботу за кордоном, проте він не хоче залишати країну, оскільки впевнений, що Україна переможе у війні.