Під час шоу "Х-Фактор" 8 сезон 8 випуск на сцені з’являлися учасники, які всіма силами намагалися здивувати суддів і підкорити їх своїми голосами. Втім, не всім це вдалося.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 7 випуск: через чий виступ розсварилися Дмитро Шуров та Олег Винник

Деякі учасники, на думку суддів, не мали хороших вокальних даних для участі в проекті. Інші, навпаки, змусили журі захоплено спостерігати за виступом і слухати чарівні голоси.

Кожен, хто мріє про велику сцену, може отримати шанс продемонструвати свої вокальні здібності всій Україні. Суддівську четвірку, яка оцінює учасників, представляють: Настя Каменських, Олег Винник, Дмитро Шуров (PIANOБОЙ) і Андрій Данилко. Також, у проекті з'явився новий ведучий Андрій Бедняков. Він підтримує учасників і розважає публіку.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 6 випуск: чим здивували учасники кастингу в Маріуполі

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: Чіп і Дейл – Таксист

Весела група "Чіп і Дейл" відкрила кастинг в столиці України і виконала свою авторську пісню "Таксист". Сім років тому хлопці створили групу удвох – дуетом. Вони однаково одягалися: шорти, підтяжки, майки-алкашки, капелюхи, окуляри. Одного разу виступили з одним концертом, потім – з другим. В основному співали кавери, одну-дві пісні виконували свої, які ще в армії написали.

Після цього вирішили: "А чому б не стати групою "Чіп і Дейл"?". Через їхню наполегливість хлопці отримали 4 заповітних "так".

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: Анна Корсун – Обійми

Миловидна дівчина Анна Корсун виконала на сцені кастингу авторську пісню "Обійми". Робота, яка приносить дівчині задоволення – це вокал, музика, написання пісень, танці. Анна сама зібрала групу, раніше вона називалася група "Прінглс". У минулому році, вони брали участь в цілісному відборі Євробачення і дійшли тільки до півфіналу.

Зараз вона вирішила змінити напрямок, музику, ну і взагалі, хоче почати спочатку, зробити краще, по-іншому. І це їй вдалось – Анна отримала чотири бажаних "так" від суддів.

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: Олександр Покальчук – Падав білий сніг

Олександр Покальчук приїхав виконати пісню Артура Руденко – "Падав білий сніг". Учасник впевнений, що він має абсолютний слух і в ньому є Х-фактор. Після відвідин таких закладів, як караоке, він зауважив, що йому не ведмідь по вухах походив. А ще Олександра підтримали друзі, мовляв, безумовно, слух у нього є, тому хлопець в собі не сумнівається.

Але він не зміг переконати суддів – хлопець отримав чотири "ні".

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: Андрій Колосов – You are so beautiful

Андрій Колосов вже брав участь в проекті, але в 6 сезоні співочого шоу. Цього разу він вийшов на сцену з піснею виконавця Joe Cocker – "You are so beautiful". Цього разу Андрій вирішив дійти до прямого ефіру, так як в минулий раз не вийшло. Зараз він хвилюється, але паралельно з цим і всередині у нього велике задоволення, що він знову сюди прийшов.

Йому вдалось підкорити серця суддів своїм заворожуючим голосом – Андрій почув від суддів чотири заповітних "так" і пройшов далі в тренувальний табір.

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: Білл Воррен – New York, New York

Літній учасник 8 кастингу "Х-фактор" став справжньою несподіванкою для суддів та глядачів. Білл Воррен, родом з міста Лос-Анджелес з Каліфорнії, США, приїхав в Україну, щоб виконати пісню легендарного виконавця Френка Сінатра "New York, New York". Він познайомився з Френком в 1985 році, коли заспівав в церкві в Палм Спрінгс, яку і побудував сам Френк Сінатра.

Білл спеціально підлаштував все так, щоб співак перебував там під час його виступу. Френк сказав, що у нього з Біллом дуже схожі голоси і запропонував йому заробляти на життя, як і він сам. Так він і організував перший в житті концерт Білла Воррена, і змінив його долю раз і назавжди.

Не лише ця історія підкорила вражених суддів, а й голос Воррена, – американець отримав чотири "так".

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: Євгенія Червоножко – Rаther Be

Енергійна Євгенія Червоножко прийшла на кастинг 8 прямого ефіру з піснею Clean Bandit – "Rаther Be". Дівчина дуже талановита і зараз вона співає на бек-вокалі з Потапом і Настею Каменських. Сольно Женя співала давно, ще до Потапа і Насті. Учасниця дуже довго думала, боялася і сумнівалася, чи варто приходити на кастинг. І все таки зважилася, адже бажання до чогось прагнути і мета, стоять набагато вище того, що лякає і гальмує.

Ніжний і грайливий голос просто змусив вимогливих суддів і, особливо, Настю Каменських, відповісти на виступ Євгенії трьома "так". Лише Дмитру Шурова цей виступ був не до вподоби.

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: Микола Петросян – С’est la vie

Молодий хлопець Микола Петросян виконав пісню Валерія Меладзе "С’est la vie". Хлопець приїхав з Вірменії підкорювати Україну на сцені "Х-фактору". Коля і фотографує, і танцює, і співає, і малює. Однак він ніяк не може знайти себе, але бажає вибрати щось одне.

Незважаючи на декілька захоплень, Микола не зміг підкорити серця Насті, Дмитра та Олега, отримавши три "ні", однак Данилко все ж похвалив хлопця і винагородив його одним "так", через що Микола не потрапив далі у тренувальний табір.

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: Катерина Нікіцка – Daddy

Ефектна білявка Катерина Нікіцка приїхала з Кривого Рогу, де працює там на будівництві бетонщицею. Приїхала на "Х-фактор" з метою, щоб зв’язати своє життя з музикою, а не важкою роботою на будівництві.

І все ж флірт Олега Винника з дівчиною, відвертий сценічний образ та голос Катерини зіграли на її користь – дівчина отримала три "так". Лише Дмитро Шуров не подарував їй свого голосу, однак Катерина все ж змогла пройти в тренувальний табір.

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: Артур Чумаченко – Behind Blue Eyes

Молодий учасник кастингу Артур Чумаченко в "Х-факторі" виконав пісню Limp Bizkit – "Behind Blue Eyes". Цього учасника Андрій Бедняков знайшов на Андріївському узвозі. Познайомився з ним і запропонував йому піти з ним на проект. Артуру 28 років і він вуличний музикант.

Його ліричне виконання пісні та зворушливий голос дали йому можливість пройти далі в тренувальний табір – Артур отримав від суддів три "так". В цьому випадку знову вимогливий Pianoboy сказав хлопцеві "ні".

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: Наталія Олійник – Du Hast

Брутальна та дещо кумедна учасниця останнього кастингу проекту "Х-фактор" Наталія Олійник вийшла на сцену та виконала німецькомовну пісню групи Rammstein – "Du Hast". Дівчина співає важкий рок. Вона хоче показати, що брутальними бувають не тільки німці, а й маленькі українські дівчатка.

Однак розбите серце дівчини та її епатажний образ підкорили серце лише Дмитра Шурова, який відповів їй "так". Троє інших суддів дали їй свою відмову у подальшій участі в проекті.

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: Yurcash – Капітан дирижабля

Легендарний співак 90-тих Юрко-Юрченко прийшов на кастинг 8 прямого ефіру співочого шоу. В нього є такі відомі кліпи як: "Я йду", "Менует", "В пустелі диких снів", "Анжеліка". Юрій хоче такої ж популярності, як і раніше, але вже з мізками, як у нього зараз.

Юрченко в складі музичної групи з іншими музикантами справді запалив серця глядачів та суддів і отримав від них чотири "так".

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: INAIA – Я пам’ятаю все

Неординарний київський гурт INAIA виконала на сцені 8 кастингу авторську пісню "Я пам’ятаю все". Як зазначила солістка гурту, вона була Ія, Катя Рогова, просто Катя, тепер Інша. Раніше вона співала важку музику, потім група виконувала французький шансон, і ось зараз вони виконують електронну музику. На сцену вони вийшли представити ліричну музику російською мовою.

Дещо "космічна" група вразила суддів, а чуттєвий голос солістки подарував групі не менш "космічних" чотири "так" від зачарованих суддів.

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: Yegor Gray – Mambo

Ще один учасник столичного кастингу Yegor Gray вийшов на сцену з авторською піснею "Mambo". У хлопця батько – священик, тому він був завжди біля храму і приходив на хор, де йому дуже подобалося. За побажанням батьків Єгор вступив до Київської духовної академії-семінарії. Після – вступив до консерваторії. Його батьки особливо не раді були цьому, тому що вони сподівалися, що син поїде по шляху в духовної ниви.

Однак запальна пісня чоловіка не підвела сподівання його батьків, – 36-річний учасник кастингу отрима три "так" від суддів, окрім Насті Каменських.

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: Роман Бурсанзве – Кружляє

Молодий учасник кастингу Роман Бурсанзве приїхав на шоу зі столиці Молдови – Кишиніва. Хлопець виконав каверверсію українського виконавця Монатіка – "Кружляє". Хлопцеві 25 років і він приїхав на сцену "Х-фактора", щоб стати самостійним.

Харизматичний хлопець із неймовірно проникливим голосом завоював у суддів три "так". Лише Андрій Данилко висловився проти його виступу, однак це не завадило Роману пройти далі у шоу в тренувальний табір.

Х-фактор 8 сезон 8 випуск дивитись онлайн: The Maxx – Uptown Funk

Запальна молодіжна група "The Maxx" виступала останньою у 8 сезону кастингів проекту "Х-фактор". Учасники гурту виконали пісню Mark Ronson ft Bruno Mars "Uptown Funk". Чотири відв’язних хлопців і тендітна дівчина. Хлопці чесні один з одним і не приховують, що їм щось не подобається. І за рахунок цього колектив живе і рухається.

Група змогла підкорити серця глядачів та суддів, через що вони одразу потрапили у тренувальний табір з чотирьма "так".

А ще, на завершення восьмого прямого ефіру і кастингів шоу загалом, Настя Каменських також виконала українську пісню Володимира Івасюка "Червону руту". До неї на сцені також приєднався інший суддя проекту Олег Винник.