Під час шоу "Х-Фактор" 8 сезон 15 випуск судді проекту – Настя Каменських, Олег Винник, Дмитро Шуров (PIANOБОЙ) і Андрій Данилко – обрали кращих з кращих, які боротимуться за перемогу у проекті надалі.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 15 випуск: учаники виконали найвідоміші пісні в жанрі шансон

Х-фактор 8 сезон 15 випуск дивитись онлайн: результати голосування

За правилами шоу, під час прямих ефірів кожен із учасників виконує одну композицію, але їхню долю вирішують вже не судді, а глядачі. Голосування буде проходити у два етапи. Після завершення усіх виступів у глядачів є рівно одна година, щоб проголосувати за свого фаворита. За результатами голосування, під час 15 випуску шоу "Х-фактор" у зоні ризику опинилися двоє учасників – це гурт "Каблуками по брусчатке" (підопічні Андрія Данилка) та Микола Ільїн (підопічний Олега Винника).

За результатами глядацького голосування шоу одразу покинув гурт "Каzkа" з команди Андрія Данилка.


Х-фактор 8 сезон 15 випуск: гурт "Каzkа" залишив проект

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 14 випуск: Альона Романовська та Анна Трубецька покинули проект

А от інші двоє учасників можуть продовжити участь у шоу виконанням "пісні за життя". Кожен з них виконав по одній пісні, щоб довести, що саме він повинен залишитися на проекті. Після цього глядачі мають ще 15 хвилин, щоб визначити, хто залишиться в шоу.

Х-фактор 8 сезон 15 випуск дивитись онлайн: гурт "Каблуками по брусчатке" – пісня за життя

Спочатку голосують судді – кожен з них повинен віддати один голос за одного учасника. Якщо учасники набирають рівну кількість голосів, то озвучують результати голосування глядачів.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон: відео виступу LP та Насті Каменських в 11 випуску

За гурт "Каблуками по брусчатке" проголосували Настя Каменський, Андрій Данилко та Дмитро Шуров, а за Миколу Ільїна лише Олег Винник.

Х-фактор 8 сезон 15 випуск дивитись онлайн: Микола Ільїн – пісня за життя

Тож за підсумками голосування, шоу "Х-фактор" покинув Микола Ільїн – підопічний Олега Винника, а гурт "Каблуками по брусчатке" продовжить свою участь у шоу.


Х-фактор 8 сезон 15 випуск: Микола Ільїн залишив проект

Надалі в проекті за перемогу будуть змагатись 5 учасників:
– категорія "Гурти" – Андрій Данилко ("Каблуками по брусчатке" та "Юркеш")
– категорія "Хлопці" – Дмитро Шуров (Михайло Панчишин)
– категорія "Дівчата" – Настя Каменських (Даша Ступак)
– категорія "Старші за 30" – Олег Винник (Олена Зуєва)

Іван Варава (команда Дмитра Шурова), Остап Скороход (команда Дмитра Шурова), Ксюша Попова (команда Насті Каменських), Анна Трубецька (команда Насті Каменських) та Альона Романовська (команда Олега Винника) залишили шоу під час попередніх ефірів.