Під час шоу "Х-Фактор" 8 сезон 15 випуск судді проекту – Настя Каменських, Олег Винник, Дмитро Шуров (PIANOБОЙ) і Андрій Данилко – обрали кращих з кращих, які боротимуться за перемогу у популярному проекті.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 15 випуск: гурт "Каzkа" та Микола Ільїн залишили проект під час 5 прямого ефіру

Зі 100 учасників кожен з суддів обрав по три учасника, які змагатимуться у відповідних категоріях. Кожен суддя буде тренувати окрему категорію учасників:
– категорія "Гурти" – Андрій Данилко ("Каzkа", "Каблуками по брусчатке" та "Юркеш")
– категорія "Хлопці" – Дмитро Шуров (Михайло Панчишин)
– категорія "Дівчата" – Настя Каменських (Даша Ступак)
– категорія "Старші за 30" – Олег Винник (Микола Ільїн та Олена Зуєва)

Проект уже залишили Ксюша Попова (команда Насті Каменських), Остап Скороход (команда Дмитра Шурова), Іван Варава (також команда Дмитра Шурова), Анна Трубецька (команда Насті Каменських) та Альона Романовска (команда Олега Винника).

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 14 випуск: неймовірні хіти учасників під виконання живого оркестру

П'ятий прямий ефір буде присвячений шансону. Учасники не тільки заспівають відомі композиції в цьому жанрі, а й розкажуть про свої страхи і комплекси. Шанувальників шоу чекає ще один сюрприз – на сцені "Х-фактору" виступить екс-суддя проекту. На сцені виступить суддя перших чотирьох сезонів шоу – Серьога.

А також на цьому тижні конкурсантів чекало особливе випробування. Вони зустрілися з психологом, щоб впоратися зі своїми страхами і комплексами, і виконали для цього спеціальні завдання: хтось зустрівся зі своїм кумиром, хтось вирушив на урок акторської майстерності, а хтось із них справлявся з комплексами за допомогою танців на пілоні.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 14 випуск: Альона Романовська та Анна Трубецька покинули проект

Х-фактор 8 сезон 15 випуск дивитись онлайн: Олена Зуєва – Все мы бабы стервы

Першою на сцену "Х-фактор" вийшла підопічна Олена Винника – Олена Зуєва. Вона виконала легендарна композію, яку виконують у всіх караоке-барах "Все мы бабы стервы".

Х-фактор 8 сезон 15 випуск дивитись онлайн: Каzkа – Баллада о любви

Гурт "Каzkа" із команди Андрія Данилка виконали композицію "Баллада о любви".

Х-фактор 8 сезон 15 випуск дивитись онлайн: Микола Ільїн – Я скучаю по тебе

Наступним на сцену вийшов підопічний Олега Винника – Микола Ільїн. Він виконав композицію "Я скучаю по тебе" Сергія Трофімова.

Х-фактор 8 сезон 15 випуск дивитись онлайн: Каблуками по брусчатке – В бананово-лимонном Сингапуре

Підопічні Андрія Данилка – гурт "Каблуками по брусчатке" – виконали композицію "В бананово-лимонном Сингапуре", яку виконує Олександр Вертинський.

Х-фактор 8 сезон 15 випуск дивитись онлайн: Даша Ступак – Вьюга

Єдина підопічна Насті Каменських, яка ще лишилася на проекті, – Даша Ступак – виконала композицію Григорія Лєпса "Вьюга".

Х-фактор 8 сезон 15 випуск дивитись онлайн: Михайло Панчишин – Дим сигарет з ментолом

Єдиний підопічний Дмитра Шурова Михайло Панчишин виконав композицію гурту "Ненсі" – "Дим сигарет з ментолом".

Х-фактор 8 сезон 15 випуск дивитись онлайн: Юркеш – український шансон

Останніми на сцену "Х-фактора" вийшли підопічні Андрія Данилка – гурт "Юркеш" з власною піснею.

Також "Х-фактор" змінив приз за перемогу. Переможець шоу вперше отримає в якості призу не мільйон гривень, а професійну підтримку від каналу: запис пісні, кліп і ротацію на радіо "Хіт FM".

Всі учасники виконали свої композиції в рамках третього прямого ефіру. Їхня доля – в руках глядачів. У них є година, щоб проголосувати за своїх фаворитів. Ті, хто отримають найменше глядацьких голосів, назавжди залишать шоу.