Шоу "Х-Фактор" 9 сезон повинен бути надзвичайно видовищним. За вимогою суддів, третій прямий ефір пройде у тематиці оркестрового вечора, тобто талановиті учасники виступатимуть під акомпанемент київського симфонічного оркестру.

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 16 випуск: які сюрпризи підготували наставники вихованцям своїх конкурентів

Суддівська четвірка, яка оцінювала учасників, – Настя Каменських, Олег Винник, Дмитро Шуров (PIANOБОЙ) і Андрій Данилко вже розділили учасників на категорії, тому справедливо оцінювали виступ кожного учасника шоу.

Першим на сцену вийшов учасник з категорії "Хлопці" Андрія Данилка – Іван Іщенко. Милий хлопець заспівав енергійну пісню Фаррелла Вільямса – "Happy", якою запалив зал. Суддям дуже сподобався його неймовірний виступ.

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 15 випуск: у третьому прямому ефірі шоу покинули Іван Іщенко та Palina

Х-фактор 9 сезон 15 випуск дивитись онлайн: виступ Івана Іщенка

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 14 випуск: шоу покинули одразу три учасника на другому прямому ефірі

Наступною виступила красива дівчина – Ольга Жмуріна, тренером якої є Олег Винник. Учасниця емоційно виконала пісню гурту "Город 312" – "Останусь". Члени журі відзначили, що від виступу Ольги в них по шкірі пробігли мурашки, адже вона заспівала дуже щиро та ніжно.

Х-фактор 9 сезон 15 випуск дивитись онлайн: виступ Ольги Жмуріної

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 13 випуск: чим приголомшили учасники на першому прямому ефірі у 13 випуску

Після цього на сцену вийшов учасник з категорії "Хлопці" Андрія Данилка – Петро Гарасимів. Хлопець здивував суддів грузинською піснею Вахтанга Кикабидзе – "Чито-Грито". Настя Каменських сказала, що Петро має неймовірний голос, а Олег Винник відповів, що виступ був дуже стриманим, але гарним.

Х-фактор 9 сезон 15 випуск дивитись онлайн: виступ Петра Гарасимова

Четвертим виступив наймолодший учасник Дмитро Волканов, що входить до категорії "Хлопці" Андрія Данилка. Харизматичний хлопець заспівав енергійну пісню Robertino Loretti – "Jamaica". Члени журі прокоментували, що Дмитро кожного ефіру є різним та артистичним і завжди його виступи чудові.

Х-фактор 9 сезон 15 випуск дивитись онлайн: виступ Дмитра Волканова

Наступною вийшла на сцену підопічна Олега Винника – неймовірна Palina. Дівчина оригінально виконала пісню співачки Елки – "Около тебя". Члени журі зазначили, що виступ учасниці був на висоті.

Х-фактор 9 сезон 15 випуск дивитись онлайн: виступ Palina

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 11 випуск: які неочікувані випробування чекали учасників у тренувальному таборі

Після цього виступив гурт Насті Каменських – "ZBSband". До учасників на репетицію прийшов музичний продюсер шоу Вадим Лисиця та допоміг їм підготувати вражаючий номер. Хлопці чарівно заспівали пісню гурту "Баста" – "Crazy Mother Fucking Love". Судді були зачаровані їхнім виступом і сказали, що гурт став дійсно крутим.

Х-фактор 9 сезон 15 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "ZBSband"

Сьомими вийшли на оригінальні хлопці з гурту "Duke Time", тренера – Насті Каменських. Хлопці зворушливо заспівали пісню легендарного гурту "Queen" – "Galileo Galileo". Судді позитивно оцінили їхній номер, а Каменських сказала, що виступ гурту був просто бездоганним.

Х-фактор 9 сезон 15 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Duke Time"

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 13 випуск: які учасники покинули шоу на першому прямому ефірі

Останнім на сцену вийшов артист з категорії "Старші за 30" Дмитра Шурова – Марк Савін. Учасник зворушив піснею Макса Фадеева – "Танцы на стеклах". Члени журі відзначили, що виступ був доволі сильним, а Марк заспівав по-справжньому щиро та дуже круто.

Х-фактор 9 сезон 15 випуск дивитись онлайн: виступ Марка Савіна

Х-ФакторЦе музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань. 1 вересня 2018 року в Україні стартував 9 сезон шоу "Х-фактор".