У 14 випуску шоу "Х-фактор" 9 сезон два учасника не змогли виконати пісні в супроводі симфонічного оркестру.

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 16 випуск: які сюрпризи підготували наставники вихованцям своїх конкурентів

У дев'ятому сезоні змінилися правила вибування в прямих ефірах. За результатами глядацького голосування, яке відкриється після виступу всіх учасників, в номінації потраплять відразу три артиста. Вони виконають пісню "за життя", після чого судді шоу зможуть врятувати від вибування лише одного. У глядачів на голосування буде не одну годину, як раніше, а звичайний рекламний блок.

Кожен суддя тренує окрему категорію учасників:

  1. категорія "Гурти" – Настя Каменських ("ZBSband", "Duke Time").
  2. категорія "Хлопці" – Андрій Данилко (Іван Іщенко, Петро Герасимів, Дмитро Волканов).
  3. категорія "Дівчата" – Олег Винник (PALINA, Ольга Жмурина).
  4. категорія "Старші за 30" – Дмитро Шуров (Марк Савін).

Минулого ефіру грандіозне шоу покинули одразу три учасника – Маргарита Двойненко (тренер – Олег Винник), Ольга Цепкало (тренер – Дмитро Шуров) та гурт "Jazzforacat" (тренер – Настя Каменських).

Х-фактор 9 сезон 15 випуск дивитись онлайн: результати голосування глядачів

Сьогодні, за результатами глядацького голосування, в номінацію на виліт потрапили ще три артиста – Іван Іщенко (тренер – Андрій Данилко), Ольга Жмуріна (тренер – Олег Винник) та Palina (тренер – Олег Винник).

Першою пісню "за життя" заспівала неординарна Palina (Поліна Полонейчик). Вона виконала власну пісню

Наступним вийшов чарівний Іван Іщенко, який заспівав пісню гурту "Чиж і Ко" – "А не спеть ли мне песню". Останньою виступила запальна Ольга Жмуріна з піснею гурту AC/DC – "Highway to Hell".

Х-фактор 9 сезон 13 випуск дивитись онлайн: пісня "за життя" Palina

Х-фактор 9 сезон 13 випуск дивитись онлайн: пісня "за життя" Івана Іщенка

Х-фактор 9 сезон 13 випуск дивитись онлайн: пісня "за життя" Ольги Жмуріної

Олег Винник віддав свій голос за свою підопічну Ольгу Жмуріну, Андрій Данилко проголосував за свого учасника – Івана Іщенка. Дмитро Шуров обрав Palina, а вирішальний голос Насті Каменських пішов за Ольгу Жмуріну.

У результаті голосування суддів, у проекті залишилася Ольга Жмуріна (тренер – Олег Винник), а грандіозне шоу покинули два учасника – Іван Іщенко та Palina.

Х-фактор 9 сезон 13 випуск дивитись онлайн: вердикт суддів

Х-ФакторЦе музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань. 1 вересня 2018 року в Україні стартував 9 сезон шоу "Х-фактор".