Вєрку Сердючку разом з "мамою" та шоу-балетом запросили як зірку з України на фестиваль в Юрмалі. І виступила артистка, як завжди, ефектно.

Цікаво Вже в дорозі: Віталій Козловський поділився новим фото з військової служби

Під час свого виступу Андрій Данилко з'явився на сцені у вишиванці та з зіркою на голові. Сердючка виконала улюблені всіма хіти, а також відому перероблену пісню Dancing Lasha Tumbai, в якій заспівала "Раша, гудбай".

А наприкінці виступу на великому екрані з'явилося фото головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, а сама Сердючка викрикнула слова "Україна переможе!" та "Слава Україні".

Додамо, що цього року фестиваль був присвячений допомозі Україні. Частину коштів з події спрямують на допомогу українським дітям, які постраждали внаслідок вторгнення Росії в Україну. Відомо, що було зібрано понад 3,6 тисячі євро (близько 150 тисяч гривень).

Серед українських зірок на сцені також з'явилися Макс Барських, Оля Полякова, ALEKSEEV та Анна Буткевич. Українські знаменитості виконали свої хіти українською мовою.

Українські зірки на фестивалі в Юрмалі / Фото з соцмереж

Водночас в Юрмалу не запросили нікого з російських виконавців, окрім Андрія Макаревича. Проте фестиваль відвідали і друзі Вайкуле – Алла Пугачова та Максим Галкін.