Нагадаємо, що в новий альбом увійшло шість пісень: "Колишня", "Голий Король", "Вболівальник", "Сталеві квіти", "Вечір в Ріо" і акустична версія пісні "Люди" як бонус-трек.

Читайте також: "Бумбокс" показав другу версію "Голого короля": відео рве мережі

Андрій Хливнюк поділився, кому він присвятив пісні та з ким пов’язав свою творчість під час створення альбому "Голий Король".

Я не писав пісню "Голий Король" про якогось конкретного політичного діяча. Але, думаю, вперше написав пісню-діалог. Діалог з країною. Це серйозна річ, за формою – класичний хіп-хоп, зіграний наживо,
– зізнався співак.

Фронтмен гурту додав, що кожна пісня також має свою особливу історію.

"Я говорю про "Сталевi квiти" і присвячую її всім волонтерам та небайдужим громадянам. Але є і весела пісня – "Болєльщік". І це буде супер-хіт! А ще – "Колишня", з якою ви добре знайомі. "Вечiр в Рiо", написана мною для O.Torvald в 2014 році і виходить тільки зараз. Шоста пісня, "Люди", в її акустичній версії, подарунок нашим слухачам, бонус-трек", – розповів музикант.


Андрій Хливнюк про новий альбом "Голий Король"

Хливнюк сподівається, що вихід повного альбому, повний реліз якого відбувся сьогодні, сподобається шанувальникам і вони зможуть почути ідею, яку музиканти туди намагались вкласти.

У "Королі" мені дуже хотілося, щоб пісні, і не важливо скільки їх – шість чи одинадцять, як зазвичай в наших альбомах, були об'єднані концептуально. Якщо це вдалося – чудово. І якщо меломани подекуди почують відгомони ритм-енд-блюзу, який я багато слухав в процесі роботи над альбомом, це буде вдвічі чудово,
– підсумував Андрій Хливнюк.

Нагадаємо, що придбати альбом "Голий король" можна буде на компакт-дисках, касетах, вінілі та у цифровому вигляді.
Гурт "Бумбокс" також планує провести відкритий тур "Голий Король", який розпочнеться 7 вересня і перша частина якого охопить двадцять одне місто в Україні, три міста в Польщі та вісім міст в США і Канаді.