Про це музичний гурт повідомив на сторінці у Facebook. Автором тексту та музики став фронтмен гурту Андрій Хливнюк, а саму композицію було записано в Києві, на студії "Бобiна" саундпродюсером Дмитром "Бобом" Хомулко. Музичну композицію гурт вирішив представити в день народження Андрія Самійла – гітариста гурту Бумбокс.

Читайте також: "Бумбокс" презентували новий альбом на закритій вечірці: з'явилися фото

Слухайте нову пісню гурту "Бумбокс" "Голий Король" онлайн:

Як зазначив лідер гурту Андрій Хливнюк, перші чернетки пісні з’явились ще два роки тому, але над піснею він працював останніх півроку, тому що йому було складно підібрати правильні слова та завершити її композиційно.

У пісні, як і у платівки, простий посил – всі ми королі, і всі ми – голі. Не треба шукати месію, ніхто за нас не вирішить наші проблеми, подолати їх можна лише разом,
– підкреслив Андрій Хливнюк.

На сторінці гурту у Facebook музиканти також опублікували світлини присвячені прем'єрі нової пісні "Голий Король".


Світлини для нового ЕР "Голий Король"


Світлини для нового ЕР "Голий Король"


Світлини для нового ЕР "Голий Король"


Світлини для нового ЕР "Голий Король"


Світлини для нового ЕР "Голий Король"


Світлини для нового ЕР "Голий Король"

До нового музичного міні-альбому гурту "Бумбокс" увійшло шість пісень: "Колишня", "Голий Король", "Болельщик", "Сталеві квіти", "Вечір в Ріо" – пісня, записана разом з O.Torvald і акустична версія пісні "Люди" в якості бонус-треку. Придбати альбом "Голий король" можна буде на компакт-дисках, касетах, вінілі та у цифровому вигляді.

Читайте також: "Бумбокс" проведе всеукраїнський тур з презентацією потужного альбому: оголошено дату

Офіційно реліз альбому "Голий Король" відбудеться в серпні. Гурт Бумбокс також планує провести відкритий тур "Голий Король", який розпочнеться 7 вересня і перша частина якого охопить двадцять одне місто в Україні, три міста в Польщі та вісім міст в США і Канаді.