Інсайдери видання People сповістили журналістам, як друзі королівського подружжя принца Гаррі та Меган Маркл відреагували на заяву про очікування їхнього первістка.

Читайте також: Меган Маркл підкреслила округлий живіт буденним вбранням: чарівні фото

Її друзі знали, що вона намагається завагітніти, вона заявляла, що не буде довго чекати, тому що вона стає все старшою. Але вони були щиро здивовані, що це сталося так швидко,
– поділився один з інсайдерів видання People.


Вагітна Меган Маркл і принц Гаррі в Австралії

Інший близький друг сім’ї, який бажав залишитись невідомим, повідомив, що все стало зрозуміло ще на весіллі принцеси Євгенії, але всі чекали слушного часу.

"Один або двоє людей підозрювали, що вона в цікавому стані (це для них стало очевидним на королівському весіллі принцеси Євгенії), але вони зберігали цей секрет", – додав невідомий інсайдер.

Нагадаємо, що принц Гаррі та Меган Маркл відправились у 16-денну міжнародну поїздку до країн Співдружності націй. Герцоги Сассекські візьмуть участь у понад 70 заходах. Напередодні поїздки Букінгемський палац підтвердив чутки про вагітність Меган Маркл та зазначив, що первісток королівського подружжя з'явиться на світ весною 2019 року.