Прямий ефір Національного відбору Євробачення-2022 відбудеться 12 лютого, а 7 лютого KALUSH "запрем'єрить" свій сингл. Наразі в мережі оприлюднили лише фрагмент з треку, над яким досі сперечаються фанати. Хтось каже, що пісня підкорить Європу та українців, а хтось – що її не зрозуміють іноземні слухачі.

Читайте інтерв'ю Те, що "виносить мозок", – KALUSH Orchestra ексклюзивно про хіт "Стефіня" та ставки на перемогу

Проте музиканти впевнені, що поєднання репу та фольклору зіграє їм лише на руку, адже Європа дуже цінує та любить українську автентику. У пісні "Стефанія" це все буде. Що цікавіше, як розповів лідер гурту Олег Псюк, композицію він написав для своєї мами, яка ще навіть не чула пісні.

"Стефанія" – це пісня про мою маму. Я ніколи не присвячував їй пісні, та й взагалі не впевнений, що наші відносини були настільки тісними. Але я знаю, що вона точно заслуговує на цю пісню (яку вона ще навіть не чула!). Це найкраще, що я колись для неї робив. Було б дуже круто, якби цей хіт переміг, і у прямому ефірі я заспівав спеціально для неї цю пісню ще раз,
– зізнався вокаліст.

Щодо того, чи буде це україномовна пісня, чи англомовна, Олег поділився, що виключно україномовна версія хіта. У разі перемоги на Нацвідбору її не будуть адаптовувати англійською мовою.

Уривок пісні "Стефанія": слухайте онлайн